Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit erez irantam, miert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit erez irantam, miert viselkedik igy?

Figyelt kérdés

14 eves lany vagyok megkernem szepen eloszoris azt a nehany embert aki elutasitja azt ha valaki ennyi idosen erdeklodik valaki irant, hogy ne kezdjen el szidni..


Na az a lenyeg hogy jott az osztalyba egy fiu meg par eve akivel tavaly telen tobb heten keresztul folyamatosan beszelgettunk messengeren foleg ejszaka es annyira a lelki tarsam lett hogy rengeteg mindent, titkokat megosztottunk egymassal.( hozzatennem hogy akkor meg nem jott be annyira de en ugy vettem le hogy tetszem neki. Teny hogy jofejnek tartottam nagyon, es a beszelgetesek altal sikerult ugy megismernem hogy mostanaig folyamatosan az eszemben jar.)

Valahogy ez a par hetes folyamatos beszelgetes elhalvanyult nem tudom miert.. De addig csomot hulyeskedtunk es beszelgettunk egyutt a suliban es rohadt jo erzes volt amikor olyanrol beszeltunk amit csak mi erthetunk es a tobbiek bamulnak h most mi van.. Aztan egyik nap odajott hozzam a szunetbe de ugy ahogy meg soha elkezdett velem csak velem beszelgetni egy titkomrol amit meg senkinek nem arultam el.. Es annyira zavarban voltam hogy a tobbiek ott mutogattak h juj szerelmesek (tudjatok ugy szivatasbol gyerekesen) es nem erdekelte es beszelt velem sokaig es a szemembe nezett. Mert addig oke azt irtam h beszelgettunk de nem ketten hanem ugy 5en es akkor ugy oltogattunk masokat.. Na a beszelgetes utan egy nap kiderult h holnaptol atmegy a cbe es az nagyon melyen erintett. Itt mar aprilis volt. Meg mindig tetszettem neki valszeg mert kerdezte tolem facen h mot gondolok errol.. Ezek utan mar nyar fele nem beszeltunk es ez nagyon rosszul esett hiszen azt hiszem belezugtam akkor mar.. Nyaron semmit nem beszeltunk de lattam aztan osz elejen hogy talalkozott hetedikes lanyokkal meg beszelt veluk aztan meg lattam h jart is egy lannyal de amugy kevesebb mint egy honapot.. Sztem nem erdekeltem mar. Es most jon az ami erdekel es eleg furcsa.. Mostanaban probaltam sokat mosolyogni elotte meg ilyenek.. Pedig amugy elkepesztoen rosszul voltam mert idegesitett hogy mar fel eve csak o jar az eszemben es nem telik el olyan 2 p hogy ne jutna eszembe.. Aztan mostanaban valamiert ramirt ilyen hulye indokokkal vagy nem tudom. Az a furcsa ebben (alapvetoen is egy flegma kocsog gyerek) hogy oke hogy ir de nagyon flegman ugy ket orankent valaszol es kb abbol all a beszelgetes h en probalok normalisan beszelgetni o meg "ja" "jo" meg ilyen rovid valaszokat ir.. Azt nem ertem hogy akkor minek ir minden nap? Mert ezt csinalja de ha ugyis ez lesz a vegkimenetel hogy megun engem vagy valami es nem valaszol normalisan akkor mi ertelme?.. Neha mar nagyon felidegesit es megprobalok enis rovideket flegman irni de altalaban nem tudok.. Persze ilyenkor viszont valaszol.. (Tudni kell h meg azt irta az egyik baratnomnek nyaron hogy alapvetoen nem vagyok csunya (a teli uzikben konkretan mondta h rohadt jo az alakom meg szep vagyok szoval.. ) de nem vagyok az esete mert tul kedves vagyok es szelid.. Nem is igaz a masodik na mindegy. )

Es nem ertem h minek ir 5 orankent se azert minden nap. Es meg en erzem szarul magam hogy mit csinalhattam rosszul amiert ilyen flegman ir.. Am suliban neha probal hozzamszolni 😂 Meg ilyenel de nem ertem en mar mert direkt ott mellettem beszelget a baratnommel tiz percet aztan en meg inkabb elfordulok. Nem tudok rajta kiigazodni, sok olyan dolgot emlit meg uziben amirol regen beszeltunk tehat gondolom nem felejtette el.. Szerintetek miert ilyen bunko?



2016. nov. 10. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert a barátjának tekint... Egyáltalán nem úgy tűnik ezeket olvasva, hogy jobban érdekelnéd, mint egy barát. És amiatt ír mert szüksége van egy barátra, nyilvan nem felejtette el amit irtal neki, mert fontos vagy neki. De nem szerelmes
2016. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!!
2016. nov. 10. 23:23
 3/3 A kérdező kommentje:
Osszejottunk mert kiderult hogy o is szerelmes volt belem 👋💕
2017. aug. 3. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!