Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú. Egy suliba járok vele ő pont fölöttem jár egy osztállyal és egy lépcsőházba is lakok vele, de nem merek kezdeményezni,mert eléggé bátortalan vagyok,de egyre jobban tetszik nekem és nem tudom mit csináljak?? Igazából rákénne írnom, de akkor biztos tudni fogja, hogy akarok tőle valamit...nem tudom mit tegyek.Kérlek segítsetek!

2017. jan. 7. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs olyan alkalom amikor együtt tudnátok hazamenni?En tuti kihasználnám a helyzetet...de ne nyomulj csak kezdj el beszélgetni vele..aztán a többi majd jön szépen sorba
2017. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Technokol Rapid ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam múlt hónapban. Volt egy lány aki két évvel alattam jár és igencsak küldözgette azokat a jeleket, de elég félénk volt. Végül nekem is megtetszett és ráírtam. Sokat írogattunk míg végül találkoztunk. Nem jött össze a dolog mert nagyon kis butus volt a lány(nem részletezném). A lényeg az, hogy nem tudhatod, hogy mi lesz ha nem kezdeményezel valamilyen módon. Ha nem jön össze a dolog kihevered. Nem nagy dolog...
2017. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi segítségeket :) Az együtt hazamenes nem rossz ötlet, de reggelente is szoktam vele találkozni mikor suliba megy, lehet majd egyszer megpróbálom :)
2017. jan. 8. 10:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!