Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy számomra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy számomra eddig visszataszító fiúba? 14L

Figyelt kérdés

Évfolyam társam 15 éves (fiú). Együtt járunk angolra. szegény körülmények között él az apukájával, dolgozik hétvégén, sőt iskolaidőbe is szokott dolgozni hogy eltartsa a családot.

Mindigis rosszul éreztem magam a társaságában, mert cigizik, vagdossa az ereit, bámul, verekedős,pálinkát hoz suliba stb..mindig néz engem angolon és nagyon zavar..általaba mindig elbújok a könyv mögé csak hogy ne nézzen mar. Bejövök neki. igazabol messzirol kerultem a fiut es leszartam h mitcsinal.. Viszont az utobbi napokban álmodtam egy nagyon furcsát..őt lattam almomba . Álmomba megölelt, simogatott, megcsókolt elmondhatatlanul jól éreztem magam. Mikor suliba meglatom egyre jobbam bejön, gyorsabban ver a szivem. Mit csináljak??:/ mert o nem nekem valo..

Beleszerettem?:c



2017. jan. 8. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Mivel a kérdésed az, hogy beleszerettél-e és nem pedig az, hogy miként elégítsd ki.. így tűnés ebből a kategóriából, meg amúgy is.


Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.


Amúgy ja, de nyugi, majd elmúlik.

2017. jan. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát bocs de nem tudtam ezt milyen kategoriába sorolni..azért köszi a valaszt
2017. jan. 8. 10:52
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Figyeld teljesen mindegy a hozzád hasonló lányokat úgyis végig kúrja az egész város :D szóval nem veszíthetsz semmit.
2017. jan. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem kimondottan belé szerettél bele, inkább abba az (amúgy nem létező énjébe) amivel álmodtál. Azt hiszi a tudatalattid, hogy ő ilyen is lehet. De nem.

És amúgy eléggé érdekel, hogy mit dolgozik, ugyanis 16 éves kor alatt illegális pénzért dolgoztatni egy gyereket...

2017. jan. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy csöppnyi eszed, akkor messziről elkerülsz egy verekedős fiút.
2017. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

2. Kommentelo nem is ismersz..nem is ertem h minek tartassz annak..normalis valaszokat vartam.

3. Igazad van:))

2017. jan. 8. 11:48
 7/11 anonim ***** válasza:

Olyan ismerős ez a történet..

Mintha valaki már mesélte volna.

Ha nem nagy kérés leírnád,hogy élsz,nem muszàj csak érdekes..

2017. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy hol élsz*
2017. jan. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Miskolc
2017. jan. 8. 14:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor nem az vagy akire gondoltam,köszönöm szépen:)

És a kérdésre válaszolva,szerintem hagyd,ha nem illetek össze,hiába jönnél össze vele,nem tartana semeddig:)

2017. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!