Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy számomra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy számomra eddig visszataszító fiúba? 14L

Figyelt kérdés

Évfolyam társam 15 éves (fiú). Együtt járunk angolra. szegény körülmények között él az apukájával, dolgozik hétvégén, sőt iskolaidőbe is szokott dolgozni hogy eltartsa a családot.

Mindigis rosszul éreztem magam a társaságában, mert cigizik, vagdossa az ereit, bámul, verekedős,pálinkát hoz suliba stb..mindig néz engem angolon és nagyon zavar..általaba mindig elbújok a könyv mögé csak hogy ne nézzen mar. Bejövök neki. igazabol messzirol kerultem a fiut es leszartam h mitcsinal.. Viszont az utobbi napokban álmodtam egy nagyon furcsát..őt lattam almomba . Álmomba megölelt, simogatott, megcsókolt elmondhatatlanul jól éreztem magam. Mikor suliba meglatom egyre jobbam bejön, gyorsabban ver a szivem. Mit csináljak??:/ mert o nem nekem valo..

Beleszerettem?:c



2017. jan. 8. 10:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem is ez van:)
2017. jan. 8. 14:53
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!