Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem vagy csak túlságosan szeretethiányos vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a baráti korünkbol, akit egy buliba ölelgettem, pedig amúgy néha elég szanalmasan viselkedik, ezért megvan mindenkinek elég érdekes véleménye van róla, sőt sok esetben nekem is..régebb néhányszor beszélgettünk, bejottem neki, amugy egy kedves és érzékeny fiú. A buliba eléggé kihasználta a helyzetemet es azt mutatta h tetszek neki(ő is ölelgetett stb), de nem is írt azután. Én nem szeretnék írni neki, de a kérdésem igazából az, h szerintetek közeledjek fele vagy ez csak egy szimpla fellángolás?
2017. jan. 8. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szimpla fellángolás. Velem is volt mar ilyen. Buliban nagyon összemelegedtem egy fiúval (aki amúgy qrva jó pasi), mindketten odáig voltunk egymásért, aztán másnap mar egyikünk sem érezte azt a bizonyos "szikrát".
2017. jan. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha fontos lennél neki akkor már keresett volna. De ahogyan jellemezted a viselkedését nem biztos, hogy csak fellángolás volt. Tölts el vele több időt és kiderül.
2017. jan. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ittal alkoholt akkor ez annak köszönheti.Belolem az alkohol mindig szeretethianyt vált ki es folyton olelgetek Mindenkit
2017. jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül nem rég írt, úgy érzem nem csak szimpla fellángolás most jelenleg még, de azért várom h teljen az idő még :) köszi a válaszokat, szívesen várok még más véleményeket is :)
2017. jan. 8. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!