Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki tud egy jó módszert a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud egy jó módszert a szerelmi bánatra?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan szerelmes vagyok egy fiúba, de Ő sajnos nem viszonozza az érzéseimet. :'(


El akarom felejteni. Túl sokat vártam már rá.


Tippek? Esetleg bevált módszerek?


Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!



2017. jan. 8. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Elméletileg sokat segít ha változtatsz valamit a külsődön. Új frizura, vagy akár ruházat. Sok csoki, és foglald el magad, csináld azt amit szeretsz, tereld el a gondolataidat. Sok sikert 17/f
2017. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lazy Lover ***** válasza:
keress mást és ameddig veled van elfelejted legalább
2017. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Hát ez egy veszélyes módszer, de állítólag már hatott, fogj meg 6 denevért, vágd le a szárnyukat, véreztesd ki őket, majd ezt a vért keverd össze 4 békának a szemével és hintsd meg medve lábkörömmel, majd nyersen fogyaszd el, állítólag működik!! sok sikert!
2017. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Igyál ba*dmeg.
2017. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
#4 RESPECT
2017. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#3 ugy kell azt 😂 Leszaladok gyorsan medvekörömért a sarki boltba, elfelejtettem megvenni a levesbe... 😂😂😂
2017. jan. 8. 19:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Keress valami elfoglaltságot ami elvonja a figyelmed és gondolataidat. Az idő is nagy segítség, de ehhez sokszor hónapok kellenek.

Szokták még javasolni az ismeretségi kör bővítését, bár ebben én nem hiszek.


A lényeg, hogy ne menekülj ezzel az érzéssel egy párkapcsolatba.

2017. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem beszéld ki magadból valakivel ( ha gondolod , és valamennyire bízol egy random emberben a neten akkor írj nyugodan, és ha érdekel akkor én is leírom a storymat hátha valamennyit segít abban hogy én hogy jöttem ki belőle :) ) nekem az edzés az még ami sokat segített , jöttek állandóan az új eredmények ami dobott a hangulaton .1-2 lazább este , mondjuk ez nyáron sokkal egyszerűbb lenne , de talán ilyenkor is megoldható. hallgass sok zenét , csak ne lassú számokat , mert attól lejösz az életről ( tapasztalat ) most így hirtelen nincs több ötletem , de ha úgy döntesz hogy írsz akkor talán még jut eszembe pár
2017. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

két szó: fagyi + netflix.

írd ki magadból az érzéseidet. rajzolj

ja, és táncolj sokat. a tánc mindig segít.

2018. máj. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!