Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első csók? Milyen volt, hol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók? Milyen volt, hol volt? Hány évesen? Vagy milyen az ideális szerintetek?

Figyelt kérdés
15L
2017. jan. 8. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
17 no
2017. jan. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Miközöd van a magánéletemhez?? TAlán te vagy az az FBI ügynök, aki utánnam nyomoz?
2017. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

16/F

Ha az óvodás hülyéskedéseket nem számítjuk, még nem volt.

2017. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
1-99 eves korig képzelj el embereket a vilag minden tàjàn.
2017. jan. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
90%
Nekem nagyon jóó volt :) Nyelves volt, és már régóta szerelmes voltam abba akitől kaptam, szóóval fantasztikusan éreztem magam :) Egy buliban, ültünk egy fotelben egymás mellett. 16 évesen
2017. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen, a Margit-szigeten egy fa alatt űltünk mindketten, nyáron :)
2017. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

16 éves voltam, és nem volt épp ideális, tekintve, hogy full idegen kapott le egy buliban... (Ennél azért komplikáltabb volt a dolog, de ez a lényege) Ennek ellenére nem volt rossz mondjuk.

Az ideális, ha olyannal van, akivel tényleg szeretnétek egymással csókolózni, más nem is számít :)

2017. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
6 évesen oviban... Nem tudtam mit kezdeni vele xd
2017. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

16 / Kan


16 évesen,szerintem jó volt mivel egy iszogatás után egy jó kis "felelsz és mersz" játék miatt 4 lányt fullra kellett csókolni.

Hehehe azt hittem szarul fogok teljesíteni

2017. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

15 voltam és életem szerelmével csókolóztam először. Ő 16 volt és szintén szerelmes volt belém. De nem jöttünk össze, mert úgy éreztük, hogy kicsik vagyunk még ehhez (főleg én!). Aztán amikor 17 lettem, újra találkoztunk, de csak azért, hogy átadjon pár gitár kottát. Végül, ott ragadtam nála egy jó 5-6 órára. Így vele volt életem második első csókja. Ezt úgy kell érteni, hogy egész életemben csak vele csókolóztam, senki mással. Nyelves csók volt az első is és az azt követő többi is. A "második első csók" után összejöttünk. Azóta a menyasszonya vagyok. Ennek már 5 éve. :)


Szerintem az ideális olyan, mint ami nekem volt. Ezt azért így írom, mert csak magamból tudok kiindulni. De ha tovább kéne boncolgatni, akkor az ideális legyen; romantikus, szeressétek egymást, szenvedélyes és szívből jöjjön. :)


22/L

2017. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!