Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor ideális az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor ideális az első csók? Hát a szüzesség elvesztése? 16/L

Figyelt kérdés

2016. ápr. 26. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ilyen nincs.

mindenkinek máskor, más helyzetben.

2016. ápr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Stark2000 ***** válasza:
Minden embernek más az ideális. Tényleg helyzet, személy függő. Szerintem nincs olyan, hogy ideális. Mindenkinek megvan a maga "ideálja" úgymond, ez nincs egy tucat emberre osztva, hogy nekik pont ekkor és ekkor. :)
2016. ápr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Nincs ilyen konkrét időpont. Mindenkinek amikor éppen a legjobb, amikor ott van a pillanat. Amúgy csók fura lenne 14 előtt, de szerintem az inkább 15-öt betöltve onnantól való, Szüzesség elvesztése pedig 16-ot betöltve, és onnantól. De mondjuk aki gyermekebb lelkületű, annak még 16 évesen nem, hát ez 16 fölöttől már érettségtől függ. De 16 alatt még szerintem tuti gyerek mindenki. De hát igen, talán a 17 az meg méginkább jobb, mint a 16, mert az is, aki felnőtt már 16 évesen, még az is éppenhogycsak felnőtt, szóval talán inkább 17, és onnantól fölfelé optimális talán. De lelki érettség mindenképp kell hozzá. De én gondoltam ilyenre amúgy, hogy megmondanám esetleg a gyerekemnek majd, hogy 16 alatt ne csináljon ilyeneket, mert amúgy a 15 pedig az még tényleg kicsi hozzá szerintem. Mondjuk nemtom. De mondjuk ha 15 évesen vesztené el, szerelemből, már nem botránkoznék meg rajta, de szerintem 16 alatt tuti ne nagyon, és inkább 17.
2016. ápr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*inkább azt,hogy ne nagyon csináljon
2016. ápr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Hétfőn 11 órakor.
2016. ápr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fruzs33 ***** válasza:
Nálam is más,nálad is más,nála is más...és még ragozhatnám. ez személyenként eltérő. amikor késznek érzed magad az első csókra/szexre akkor csináld,és ne arra alapozz,hogy mi itt mit mondunk. Ez a te életed,és a te döntéseid.Csak okosan cselekedj,mert még a szüleid felelnek érted.
2016. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!