Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális? Másoknál is így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Másoknál is így megy?

Figyelt kérdés
Szóval a barátnommel már lassan 4 hónapja együtt vagyunk és mindennél jobban szeretjük egymást, de ez nem olyan mint a többi..ő velem szeretné leélni az életét, pedig csak 14 évesek vagyunk de ez mind1 is a lényeg hogy kb 1,5 hónap után elkezdtük kívánni egymást/ egymás testét...és már majdnem meg is volt...többször is, de nem még lehet.

2017. jan. 8. 23:29
 1/8 anonim válasza:
Örökkévalóság nincs..azert torte el az ujjam az exem mostani pasija. Meg varjatok vele..mert megbánjátok
2017. jan. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon cuki, de sajnos úgy sem lesztek örökre együtt, mert még nagyon fiatalok vagytok, még rengeteg minden fog veletek történni az életben. :/
2017. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De azt tervezzük :D nekem csak ő kell és ezt ő is érzi... És éreztetem is vele rendesen és nem fogom elveszíteni csak úgy
2017. jan. 12. 22:55
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet mi vagyunk az az 1 a 100millióból...
2017. jan. 12. 22:56
 5/8 anonim válasza:
Felkerültök Középbe, és külön lesztek. Majd meglátod :) NINCS OLYAN,HOGY ÖRÖKKÉ'
2017. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg van olyan, hogy "Amíg a halál el nem választ"
2017. jan. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezzel a "közös jövő meg minden" dologgal mi is így vagyunk (szintén baromi sok, 14 életévvel mindketten :D), habár még csak néhány hete vagyunk együtt.:D

Középsuli, hát nem tudom, nálunk ez a veszély nem igazán áll fenn, mert ő olyan szakmát fog tanulni, ahol lányok nem igazán vannak, én meg (gimiben, ugye) nem igazán tudok beszélgetni sem normálisan, így kétlem, hogy mélyebb érzelmeim lesznek majd ott.:D

Plusz, mi egyáltalán nem sietünk el semmit, sőt, még nem is csókolóztunk (habár ez inkább azért van, mert félünk attól, hogy ciki lesz).:D

De így is imádjuk egymást, elég sok közös sztorink lett és már elköszönés után hiányzunk egymásnak (ezt többek közt onnan tudom, hogy mindig visszanézünk többször is, aztán azok a kínos integetések...eh, sebaj :D).


Na de ami fontos, hogy ne siessetek el semmit:), persze haladhattok a dolog felé, de ne konkrétan azt csináljátok egyből. 4 hónap azért még nem annyira sok.:)

2017. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát legalább még ennyit várunk vele...és mi is ugy voltunk...az a kínos séta miután megcsókoltam és elindultunk hazafelé...hozzám se szolt kb :D de szerintem ő az aki kell nekem!
2017. jan. 16. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!