Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy hírességbe!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy hírességbe!?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenki azt fogja gondolni, hogy mem lehet úgy beleszeretni valakibe, hogy nem ismered személyesen, stb. Illetve azoknak is teljes mértékben igazat adok, akik azt mondják, hogy csak egy kamerák elé kialakított képet bálványozunk. Eddig én is azt hittem, hogy ez hülyeség, mert oké, hogy jól néz ki, meg kedves, de attól még nem kell beleszeretni. De szépen lassan, minden megváltozott, és a szívem hevesebben vert, alig kaptam levegőt, megvorzongtam a hangját hallván, sokat gondoltam rá. Miközben rá gondoltam, a barátaim és a szüleim is mondták, hogy látszik rajtam, hogy szerelmes vagyok. Kérlek segítsetek valahogyan azt elfelejteni, mert bele fogok őrülni. Már vagy három éve ez megy, és ha meglátom, hogy egy lányt ölelget vagy valami, elkezdek bőgni. Utálom, hogy ilyen dologra képes egy olyan ember, aki még csak a létezésemről sem tud. A válaszokat előre is köszönöm

2017. jan. 9. 02:16
1 2
 11/20 anonim válasza:
Én nem tudok segiteni mert én nem vagyok hiressegekbe szerelmes vagy rajonganék de az segithet ha megkeresedd a hiresseg "ellenpárti" embereid ...és keresd a rosszat benne hatha olyat talalsz benne amit nagyon undoritonak talalsz...segithetek benne de ahoz tudnom kell melyik hiresegrol van szo..
2017. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
15 vagyok, ő pedig 19. Nagyon szépen köszönöm, hogy ilyen kedvesen fogadtátok, és, hogy nem nevettetek ki. Az a baj, hogy voltam már szerelmes valós fiúba is, és -szerintem- van egy kis viszonyítási alapom. Egyébként külföldi, és JungKook-nak hívják. Már koreaiul i elkezdtem tanulni. De ha azt mondjátok, hogy majd idővel el fog múlni, akkor gondolom, hogy így lesz, csak ki kell várnom a megfelelő időt. Ugye?
2017. jan. 9. 20:37
 13/20 anonim válasza:
Junkook?!*.* Jujj... Szegény... :-/ Fú, hàt értelmeset nem tudok mondani, de sajnos elég messzi van a srác... :-(
2017. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Rákerestem.

Ő zenész.

Te is zenész vagy?

Vagy más perdöntő kapcsolódási pontotok, közös metszetetek van?

Van rá stratégiád, hogyan ismerd meg?

Ismered a gondolatait, lelkivilágát?

Beszélsz egy nyelvet legalább társalgási szinten, amit ő is?

Egyáltalán akarsz/mersz vele találkozni/járni/megcsókolni?

Személyesen ismert fiúval, aki tetszik, össze mersz jönni?

Lehetséges, hogy nem csak a találkozásnak, hanem egy bárkivel való szerelmi kapcsolatnak sincsenek meg a képességei Benned.

2017. jan. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Igen zenész. Én is benne vagyok egy bandában, de mi nem vagyunk olyan híresek. Mióta az eszemet tudom énekelek, zongoràzok, és kb 2 éve gitározok. Az első dalomat óvodás koromban írtam, és azóta is nagyon sok dalt írok. Folyékonyan beszélek angolul, nyelvi suliba járok, és a koreait is már elég rég óta tanulom. Ahogy láttam, elég sok közös van bennünk, plusz nekem is nyuszi fogaim vannak. Tudom, hogy ez nem annyira számít, de tök jól esik mikor mondják, hogy olyan vagyok mint egy nyuszi. Az utolsó két kérdéshez nem nagyon tudok mit hozzá fűzni. Így ha esetleg találkoznék is vele, abban biztos vagyok, hogy elsőre nem menrém megcsókolni, de ha megismerném, akkor lehet, hogy menne. Vagy legalább csak közeledni hozzá.
2017. jan. 26. 08:02
 16/20 anonim ***** válasza:

Értem! Akkor szerintem próbálj meg vele összejönni, és akkor úgy funkcionál a dolog, mint egy másik fiú, aki nem híres, és ha nem sikerül, hát nem sikerül.

Úgy értem, pl. évfolyamtársnál, szomszédnál is van olyan körülmény, hogy nem sikerül felkelteni az érdeklődését különböző okokból, pedig próbálod.:)

Most ő mennyire van felkapva, körüldongva? Egy nyugisabb időszakot kéne választanod, mert az esélytelen, hogy a napi 20000 rajongói levél közül észreveszi a Tiedet és hhhuuuh, de megtetszel neki az alapján.:)

Valami olyan fórumot kell kitalálni, ahol meg is jegyez legalább, és olyan gesztust tudsz tenni felé, amit mások nem.

2017. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Pl. szakmai vonalon is megpróbálhatod megkeresni. Van tőle feldolgozásotok?

Megmutatod nekem a bandát?:)

Felléptek?

2017. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Akár szakmai vonalon is megkísérelheted a kapcsolatfelvételt.

Van feldolgozásotok tőle?

Megmutatod a bandátokat nekem?:)

Felléptek?

2017. jan. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! Próbálkozni fogok.
2017. jan. 26. 15:01
 20/20 A kérdező kommentje:
Youtube-on még nincsenek fent videóink, -a többiek a bandában pedig inkább a rockot szeretik, szóval egyedül maradtam 😹. Fellépni is szoktak minket hívni.
2017. jan. 27. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!