Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy hírességb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy hírességbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogy találkozhatnék vele? Nagyon messze lakik tőlem, én csak őt akarom :(( Nagyon szeretem!
2011. jún. 30. 11:11
1 2 3 4 5
 1/46 napietus ***** válasza:
36%
ez nem szerelem, hanem rajongás. majd kinövöd :)
2011. jún. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem csak rajongás, már 9 éves korom óta szeretem! Tudom, hogy úgyse lenne semmi köztünk, biztos sok rajongója van, miért pont én kellenék neki? Más nem érdekel, csak Ő!
2011. jún. 30. 11:15
 3/46 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy most? És ki Ő, ha szabad tudnom?
2011. jún. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
71%
Én azt nem értem, hogyan lehetne beleszeretni valakibe, akivel még nem is találkoztál??? Egy képet hajszolsz, ergo nem szerelmes vagy, hanem rajongsz. Ezt ki fogod nőni, később, ha nem, akkor orvos :)
2011. jún. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 napietus ***** válasza:
70%
azért nem lehet szerelem, mert annak előfeltétele a személyes találkozás. Te nem ismered, csak látod, és társítod az arcot ahhoz a képhez, szép magyar szóval "imidzshez", amit ő ki akar magáról alakítani a médián keresztül.
2011. jún. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2011. jún. 30. 11:18
 7/46 napietus ***** válasza:
71%
amiket leírtál, az egy kissé túlfokozott rajongás :) ebben a korban normális, el fog múlni, amint megismersz és megszeretsz egy nagyonis valóságos fiút :)
2011. jún. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Amerikában él, azon is gondolkoztam, hogy elmegyek és megkeresem...
2011. jún. 30. 11:20
 9/46 A kérdező kommentje:
Vannak udvarlóim, de azok közül egyik sem olyan mint ő! :S Nem is tetszenek külsőleg se, meg belsőleg se!
2011. jún. 30. 11:21
 10/46 anonim ***** válasza:
80%
Persze, egy udvarlód sem olyan, mint ő, mert az udvarlóid valósak, a sztárodat meg képzeled magadnak. Rendkívül tipikus jelenség a te korodban... A lányok tudatalatt választanak valakit, aki megérinthetetlen, nem omolhat le az illúzió, nem sérülhetnek, csak az álmok maradnak, amiben nem lehet csalódni, ráadásul a beteljesületlenség drámája még izgalmasabbá teszi. Egy csaj haverom évekig tolta ezt egy cimborámmal kapcsolatban: éjjel-nappal róla beszélt, róla álmodott, sírt utána, bátortalanul próbált a közelében lenni stb... Ez tartott addig, míg elballagtunk, egy városba kerültünk egyetemre, a srác a lakótársam lett, a csaj feljárt hozzánk, és ÖSSZEISMERKEDTEK. Még egy randijuk is volt, és ennyi. 3-4 év fanatikus rajongás után szép csendben kihűlt a dolog, a srác valóságos lett, nem volt izgalmas többé. Majd kinövöd te is.
2011. jún. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!