Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám azt elérni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám azt elérni hogy a fiú akit kedvelek viszont szeressen?

Figyelt kérdés

Az osztályban többen is mondták hogy szerintük kedvel engem,de szerintem nm.Szeret focizni,nagxon jó fej bár néha idegesít.Azon kívül nem vagyok vele olyan viszonyban hogy soha nem szólunk egymáshoz.

Valami tipp???



#fiú #csábítás #tini fiúk csábítása
2017. jan. 9. 15:32
 1/8 anonim válasza:
100%

Szerintem próbáld meg hogy néha titokban halgatózol hogy szeret-e. Pl. úgy hogy aki tudja hogy szereted azt megkéred hogy hallgassa meg hogy szerete vagy nem ha rólad beszél.


De tudok más tippet is pl.:

Ha tetszik akkor nézd meg hogy folyamatosan bámul-e órán ha igen szemez vele hátha ettől rájon hogy szeret-e téged.


Vagy az hogy bevallod neki hogy tetszik hisz egyszer élünk ha nem szeret akkor fogad el :) és nyugodj meg hisz még számtalan fiú van még a világon.


Vagy várj egy picit hogy magától rájöjjön hogy be kell valnia.!


Soksikert csajszi!♥

2017. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Az én gyors tippem a leitatás, vagy kloroformos rongy az orra elé. Ha nincs jobb ötlet ez is megteszi
2017. jan. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos orán nem tudok szemezni vele mert a hátam mögötti sorban ül,de többször is láttam(a barátnőim is mondták)hogy orán felém pillantgat.
2017. jan. 9. 17:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy bizonyos szókincse, amiből megtetszik egy szó (vagy csak úgy random egy amit használni szokott) kezdj el mosolyogni ha kimondja ezt a szót. Ha tetszel neki és levágja mi a helyzet akkor gyakrabban fogja használni ezt a szót hogy láthasson mosolyogni. Vagy ha ez nem jön be, kicsit hívd fel magadra a figyelmét (persze azért nem kell túlozni!) Vagy ha más nem chatten minden nap random menet közben küldj el neki egy betűt amit ha a végén megkéred hogy nézze vissza a beszélgetést ki tudja olvasni ezekből a betűkből hogy TETSZEL vagy bármi hasonlót. A lényeg hogy csak úgy szolidan csempészd bele a beszélgetésbe pl.:

-Szia


-Hello


-Mizu?


-Semmi extra. Veled?


-Semmi.

T

És csak így random bele

2017. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mostmár nagy bajban vagyok!!!Két legjobb barátnőmnek is az a fiú tetszik,de a fiù minta "kikezdene" velünk!!!A BFF-emet titokban masszírozza,a másikkal meg mintha többet beszél.De az osztály nagy része úgy sejti hogy ő engem kedvel!!

Pl. amikor előtte felhoztam egy témát hogy tetszik egy másik fiú,akkor nagyon dühös lett.

Nem értem,most mit csinál?!?!?

2017. jan. 20. 21:08
 6/8 A kérdező kommentje:
S.O.S.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2017. jan. 20. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha ilyen mindenkivel kikezdős típus, örülj neki hogy nem a te pasid..ne is vágyj ilyenre
2017. jan. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vagy csak féltékennyé akar tenni, am melyik suli?
2017. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!