Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, aki múlt hét vége óta többet kezdett beszelni velem. Néha (tényleg csak nagyon ritkán) észreveszem, hogy engem néz. Amikor en is odanezek vagy elnéz másfelé, vagy mosolyog. Igazából a srác nem egy visszahúzódó típus. XD

Meg amikor megy egy haverjahoz a suliban (szerintem legalábbis DIREKT) előttem megy el, de ugy, hogy suroljuk egymás vallat, meg olyankor a szemembe néz es meg egy olyat sem ereszt el, hogy: Menjé' mán arrébb b%zdmeg. Vagy hasonló. Mert amúgy ezt szokta mondani. (Igen, O ilyen 😂)

Szóval az utóbbi időben kissé "figyelmesebb" velem a káromkodását es a szemet megjegyzéseit illetően.


Es rajtam kívül minden lánnyal (kivéve a lány barátait) szemétül beszél es szarik rajuk.


Szóval lanyok közül csak velem ilyen.


Szerintetek tetszem neki?

(Tudom, hogy mar millió meg egy ilyen kerdes van itt gyk-n hasonló "problémák" miatt, ne haragudjatok 😅)


Előre köszönöm a válaszokat!



2017. jan. 9. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Vannak fura emberek, pl haverom annyira perecizen fogyelt hogy elvegye előlem a tollat hogy lepakoltam előle a füzetet könyvet és tolltartót és fel se tünt neki:D

a kérdésre viszatérve magamat ismerve vagy csak hozzászól a dolgokhoz, vagy belédesett:D

2017. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 HDdani válasza:
Szerintem tetszel neki. Volt olyan idő amikor én is hasonló dolgokat csináltam
2017. jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok?
2017. jan. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, csak es kis ido kell es lépni fog
2017. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mojam válasza:
Szerintem kérdezd meg és ha elpirul(de azt nem hoszem) vagy zavarba jön és nem beszél csúnyán se semmi ilyesmi akkor tuti tetszel neki.
2017. jan. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Pont ugyan ilyen helyzetben vagyok én azt nem tudom hogy elkezdjek-e közeledni felé ha nekem is tetszik vagy ink. várjak hogy biztosan tudjam hogy bejövök neki?

UI:Bocsi hogy itt kérdezem ezt.

2017. jan. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!