Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan adjak "kissé konkrétabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjak "kissé konkrétabb, de mégsem nyomulós jeleket" egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, akibe iszonyatosan bele vagyok zugva. Szokott az utóbbi időben "jeleket" adni nekem. Szóval nem kizárt, hogy ESETLEG O is érezhet irántam valamit.


Szeretnek jeleket adni, ami nem túl nyomulós, hanem inkább olyan aprócska, de megis meggyőző jelzéseket. Ja es nem szóban!


Előre köszönöm a válaszokat!!! 😊😊



2017. jan. 9. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Nézd egy kicsit több ideig, látványosan, mosolyogj rá, legyél hozzá kedves. :)
2017. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszi a valaszt 😉😃😃
2017. jan. 9. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben a könyvben naggyábol le írja a dolgokat. De annak az esélye hogy ezeket tudatosan normálisan tudod használni szinte nulla.

2017. jan. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy lány még a gimnáziumban akibe teljesen belezúgtam és én is úgy gondoltam, hogy talán ő is érez valamit irántam. Úgy alakult, hogy egyszer a lány a folyosón nagy tömegben elment mellettem és a vállamat végigsimította a kezével és amikor felnéztem egyenesen a szemembe nézett és elég sejtetően mosolygott, elkaptam a kezét mielőtt elment volna és mindenki előtt lesmároltam... én is meglepődtem magamon de az amolyan most vagy soha pillanat volt és bejött :)

20F

2017. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!