Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért ír rám ha utána csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír rám ha utána csak ritkán ír vissza?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel úgy érzem alakul köztünk valami. Sokat beszélgetünk élőben, facebookon, sokat szemezünk, közös óráinkon sokat ülünk együtt, van, hogy csak úgy megsimogat, hozzámér. Általában én szoktam ráírni, de mostanában sokszor kezdeményeztem én, gondoltam megvárom hátha ő ír. Írt is, de utána kb alig beszélgettünk, nem volt online és csak sokkal később nézte meg az üzeneteimet. Ezt miért csinálja? Valaki azt mondta, hogy nem akarja nyilvánvalóan tudtomra adni, hogy akar valamit tőlem, ezért a kezdeményezést rám hagyja és ezzel csak jelzi, hogy azért érdeklem őt, eszébe jutok. Ez lehetséges? 17/f

2017. jan. 10. 06:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem online akkor csak dolga van/volt.:) ne parázd túl
2017. jan. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Unja már, hogy csak a faszbukon vagy képes kommunikálni. Tovább akar lépni, csak te még nem találtad meg a tökeidet.
2017. jan. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Imádom az ilyen facebook függő nyomikat. Az uccsó' válaszolónak igaza van. Növessz fas*t.
2017. jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy lány aki tetszik, élőben csomót beszélünk stb, kettsben is annyit beszéltünk nem hagytuk egymást szóhoz jutni, facebookon kb. alig írunk egymásra... Facebookon nagyon nehéz és szar dumálni.
2017. jan. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiúnak kell fenntartani a kapcsolatot a lánnyal, akár úgy, hogy ír neki az fb-n, akár úgy, hogy telefonon hívja stb. Valószínűleg a lány tudja, hogy így jobban fenntartja a te érdeklődésedet iránta. Te se írj akkor túl gyakran, egy héten 1x maximum. Ha akkor sem változik meg, akkor pedig nem érdekled annyira.
2017. jan. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!