Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért mondja valaki hogy nem...

Miért mondja valaki hogy nem eszik húst, utána meg, "csak néha eszem húst"?

Figyelt kérdés

Szóval kamu vegetáriánus?

A haverom azt mondta, nem eszik húst. Aztán délután rendelni akartunk pizzát, és mondta, hogy van csirkés pizza, együnk olyat!

Mire emlékeztem, hogy azt mondta "Nem eszem húst!" és rávágta, hogy "jaaa, de eszem, csak ritkán!"


Miért nem így mondta az elején? Divat vega vagy mi?



2014. júl. 14. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak szimplán nem szereti. Én is úgy vagyok vele, hogy a csirkemellen kívül szinte minden hústól rosszul érzem magam. Egyszerűbb azt mondani, hogy nem eszem húst, mint magyarázkodni.
2014. júl. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy nem eszem húst, de az igazság az, hogy évente max. ötször egy keveset igen. Ettől még nem igazán leszek húsevő, ez pont ugyanolyan, mintha évente ötször elmegyek futni vagy sportolni, ez olyan elenyésző szám, hogy még nem nevezhetem magam futónak vagy sportolónak.
2014. júl. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szereti, ritkán eszik?


Ismerek ilyen embert. Általában nem fogyaszt húst, pár hetente megkívánja, akkor igen.


Olyan meg nincs, hogy "divat vega", valaki vagy vegetáriánus vagy nem. Félig, meg divatból meg hasonlók nem léteznek. Hülye emberek vannak, akik ezt állítják, de ilyen nincs.

2014. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Julia22 válasza:
100%
Én csak a csirkemellet és a tonhalat eszem, és én is azt mondom, hogy nem eszek. Ez így egyszerűbb.
2014. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy vegetáriánus egyáltalán nem eszik húst, keveset sem, sőt évente egyszer sem. Mivel egyáltalán nem esznek semmi olyat, amiért egy állatot meg kellett ölni. A haverod nem vega, csak ritkán eszik húst.
2014. júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem szereti a disznóhúst, marhahúst, és akkor mi van? Miért zavar téged? Vagy éppen nem kívánta a húst. Én se nagyon szeretem, de én is éppen így vagyok ezzel, hoyg a csirkehús még elmegy, esetleg a pulyka, a többi szóba se jöhet..
2014. júl. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!