Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Megmondjam neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Megmondjam neki?

Figyelt kérdés
Adott egy lány aki tetszik amióta csak megláttam. De sose mertem lépni mivel úgyéreztem hogy kevés vagyok hozzá. Ez volt 2 éve..Mikor megtudtam hogy egyébként ha lépnék akkor engedné akkor nem haboztam.Úgyvoltam vele hogy mindent vagy semmit alapon elhívom randira. El is jött, jókat beszélgettünk. Láttam rajta hogy nem unja a társaságom. Éreztük mind a ketten hogy ez működhet. Ezt is hallottam vissza inne onnan. Nem csak en gondoltam így..De egynap jött a rossz hír... Azt hallottam vissza a barátnőjétől hogy neki nemkell senki, nemakar senkit magának. Ekkor teljesen összezavarodtam... Ugyebár akkor minek jön el velem ide-oda? Úgyvoltam vele hogy akkor nem "zaklatom" tovább. Ez volt 2 hete. Es rám se ír... Semmi. Énszerintem a továbbtanulás miatt gondolja úgy hogy csak egymás idejét vennénk el fontosabb dolgoktol mint pl a tanulás. Én ezt nem így gondolom... Engem kifejezetten ösztönözne hogy tanuljak hogyha lenne valakim. De én nembírom. Gondoltam elhívom és vallomást teszek hogy szeretem. Persze azt is megmondanám neki hogy tiszteletben tartom a döntését de ezt a súlyt lekell vennem a szívemről. Elmondanám neki az egészet aztán lesz ami lesz. De nemakarom zavarba hozni... Félek hogy kényelmetlenül érezné magát... Amit nemakarok. Ezért nemtudom hogy beszéljek-e vele. A párkapcsolat témárol már lemondtam.. Ha ő így boldog akkor az nekem csak jó. Ti mit reagálnátok egy ilyen szituban lányok?? Szerintetek beszéljek vele? Attol félek elszalasztok még egy lehetőséget... ( mindketten érettségi előtt állunk) 19/f

2017. jan. 10. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Randiztatok, utána már nem érdekelted, nem akar többet tőled. Történet vége, akadj le róla.
2017. jan. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!