Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vegyek magamon elég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyek magamon elég bátorságot ahhoz, hogy odamenjek ahhoz a lányhoz aki tetszik nekem és megmondjam neki, hogy mit érzek iránta?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok. Nagyon jóba vagyok vele, de nem merem elmondani neki, hogy mit érzek iránta, mert nem akarom tönkretenni a barátságunkat, ha esetleg nem tetszem neki. Mindig mikor beszélgetünk rám mosolyog, néha meg szokta fogni a kezemet biztatásképp. Nem tudom, hogy mit tegyek.

2016. jún. 6. 18:59
 1/3 anonim válasza:
Eloszor is jarj utana, hogy mit gondol rolad. Mert lehet baratsagon kivul semmi mast, es akkor ne jarasd le magad
2016. jún. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2016. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A lány 14, én pedig 15 vagyok.
2016. jún. 6. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!