Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » AZÉRT nem kellek a lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AZÉRT nem kellek a lánynak mert túl alacsony vagyok? 17/f

Figyelt kérdés

Bocsi hogy hosszú lesz de NAGYON fontos ez nekem!!


Nagyon tetszik egy lány, teljesen belezúgtam. Pár hónapja láttam először egy közös sulis rendezvényen, ő másik suliba jár mint én. Aztán azóta többször is találkoztunk és nagyon jól elvoltunk már az elején megtetszett és el akartam csábítani.


Tudtam, hogy ő a "legjobb csaj" az iskolában meg a városban is sokan ismerik ezért nem nyomultam rá egyáltalán picit távolságtartó is voltam vele, bókoltam párszor de akkor sem a külsejét dicsértem hanem pl, hogy milyen jó illatú a haja meg milyen jó zenei izlése van, tetszik ahogy megy (tényleg nagyon tetszik) szóval igyekeztem kicsit kilógni a vetélytársaim közül és ez be is jött neki, egyik este csak velem foglalkozott, simogatta az arcomat, a kezemet és még a combomat is egyszer. Persze mikor meg akartam csókolni akkor elhúzta a fejét, én meg kérdeztem, hogy nem akarod? Amire azt válaszolta, hogy nem mondtam, hogy nem akarom, én meg csak furán néztem mire annyit mondott, hogy "nem így" és gyorsan adott egy puszit a számra. Nemtudom amúgy mire gondolt, egy kapualjban álltunk és kicsit pislákolt a fény szerintem még egész romantikus is volt.


Róla tudni kell, hogy elég nagy pasifaló és utólag megtudtam, hogy akkor is volt még valaki a dologban lehet azért nem akarta velem... De az biztos, hogy tetszem neki, folyton néz engem és egyszer láttam, hogy szabályosan végigmért nem is tudom elmagyarázni nagyon szexi volt legszívesebben rávetettem volna magam. Külsőleg amúgy is jól nézek ki jól is öltözködöm ezt ő is megdicsérte, és mondta már azt is ,hogy szeret velem lenni mert az olyan "más".


Viszont múltkor hallottam valamit ami nagyon lelombozott illetve eléggé rosszul esett. A sulink nincs messze egymástól és a két iskola diákjai nagyjából ugyanoda járnak ki és én is éppen arra mentem mire a lány egyik hát hogymondjam kis fiúbarátja vigyorogva jött oda hozzám és kérdezte, hogy XY-hoz megyek (a lány)? Én meg mondtam ,hogy nem csak boltba, mire ő röhögve a képembe vágta, hogy nem jössz ám be neki mert túl alacsony vagy. Én meg mondom mivan?? Aztán kárörvendően ujságolta, hogy hallotta mikor a legjobb barátnőjével (ők így hárman-négyen jóban vannak ő az egyedüli kis fiúpajtás) rólam beszéltek és a lány állítólag azt mondta, hogy olyan jó pasi lennék csak kár, hogy túl kicsi vagyok. Én zavaromban nem is tudtam mit mondani, csak annyit hogy hát jólvan én aztán les**rom XY mit gondol nekem aztán mindegy. A gyökér gyerek meg elugrált vigyorogva.

Aki nem alacsony az nem tudja miről beszélek most, de ha valakit ezzel támadnak az a legrosszabb érzés. Engem már baromi rég nem koptatott le lány és azthittem kinőttem szó szerint ebből. Kb 175 centi vagyok a lány akiről szó van szerintem 1-2 centivel kisebb is mint én max ugyanakkora. Azóta nemtudom mi van, nem merek már ugyanolyan magabiztosan hozzáállni és félek ,hogy tényleg nem kellek emiatt a lánynak.


Pedig tényleg úgy érzem, hogy nagyon tetszettem neki sőt már markomban éreztem a lányt, úgy tűnt tök odavan értem egy negatív jelet nem érzékeltem. És nemtudom most csak ez a hülyegyerek próbál bekavarni vagy mi van. Az is lehet ő egy másik sráccal akarja összehozni nemtudom. Szerintetek mit csináljak?


2017. jan. 12. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
167-170 cm közt vagyok fiú. Sose találkoztam ezzel. A leírásod alapján egyszerűen rossz lánynál próbálkozol. Amúgy se hinném hogy ebből több lenne. Az ilyen lányok egyből mennek az új srác után mindig és mindig.
2017. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó ez van nekem akkor is ez a lány kell. És egy szóval nem mondta volna, hogy ez zavarja sőt tényleg semmi jelét nem láttam, hogy nem tetszenék neki vagy ne tekintene rám férfiként.
2017. jan. 12. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a srac akart teged at b@sszn!
2017. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hű, nekem még magas is vagy :D 155 centimmel elég piciny vagyok...

16/L

2017. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kizárt, 17 évesen nekem is "elvárás" volt, hogy a fiu legalább fél fejjel magasabb legyen... ha akár csak akkora volt, mint én, akkor max.haverként tudtam ránézni...


Most 27 vagyok és a párom alacsonyabb nálam 4-5 centivel, de pont nem érdekel, mert fülig vele vagyok zugva.

2017. jan. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem butaság ha azért nem jönne össze veled mert nem vagy számára egy "felhőkarcoló". És szerintem ez a magasság pont ideális. Amm ne izgulj az én volt barátom alacsonyabb volt legalább 5cm-rel mégis összejöttem vele. És ha valóban élvezte a veled töltött időt, idővel úgy is jelezni fogja, vagy kissé máshogy fog nézni rád amit valószínű észre fogsz venni. És nem vagyok benne biztos h a haverja nem csak szívatott.
2017. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!