Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miből látom ha az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szintia2446373 kérdése:

Miből látom ha az egyik osztálytársam szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Tehát arról van szó hogy nagyon szeretem de ő nem tudom hogy viszonozza e az érzéseim mert nagyon buta velem nem szólhatok hozzá mert akkor mindig azt mondja hogy kuss de órán sokszor látom hogy támasztott fejel bambul engem szóval kérlek segítsetek légyszi hogy most szeret vagy sem

2017. jan. 13. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A bambulást magyarázza az unalmas óra, vagy ha tényleg elég buta. Nem egyszerűbb lenne "kacérkodni" vagy elbeszélgetni vagy vannak apró trükkök.. valami.most látatlanban mi nem tudjuk biztosra mondani csak találgatni. +elég kevés, amit leírtál.
2017. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nos tehát ez a fiu elég rosssz tanulo!De ha órán rá nézek mindig engem néz és nagyon vágyakozóan....De például ma volt egy incidens hogy tesi órán kidobóztunk és engem is és őt is kidopták és mellé ültem és elkezdett kiabálni hogy mennyek el onnan és ott veszekedtünk jó 5-percig mire felált és arréb ült és utánna végig mosolygott
2017. jan. 13. 20:07
 3/6 anonim válasza:
szerintem hagyd a francba...max mondd meg neki h mekkora bunko. neharagudj de barki is u=igy viselkedne velem h kussoljak meg h menjek el, kicsit kilogatnam szaradni hatha eszhez ter....keress olyan embert aki alig varja hogy veled beszeljen aki meghalgat es torodik veled.az ilyen bunkokat hagyd a fenebe.aki szeret az szakit rad idot es megbecsul.csak olyannal gyere ossze aki tisztel es torodik veled
2017. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de hát én őt szeretem és nem az volt a kérdésem hogy szeressem vagy ne hane az hogy techetek e neki vagy sem szóval létszi erre válaszoljatok
2017. jan. 15. 12:53
 5/6 anonim válasza:

Ha így beszél veled, akkor nem valószínű. De ha mégis, akkor sem lenne érdemes foglalkozni vele.

De most komolyan. Neked mi tetszik azon, hogy úgy bánik veled, mint egy kutyával?

2017. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az ilyen lányokból lesznek később az olyan nők,akiket simán bántalmazhat a férjük/barátjuk, mert úgy is megbocsátanak, meg hát ők ettől még szeretik stb stb..
2020. márc. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!