Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha tetszik egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik egy fiú osztálytársam? Hogyan közeledjek felé és beszélgessek vele? 14/L (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés
Van egy új osztálytársam aki nagyon tetszik nekem, de úgy érzem nem is érdeklem őt, egy lánnyal nagyon jóban vannak már ki mondta neki, hogy szeretlek és egyszer találkoztak iskolán kívül. Máig úgy tart a dolog náluk hogy nem jöttek össze szóval a srác full szingli ! Engem ez nem tudom, hogy zavar-e csak egyszerűen fáj, hogy nem törődik velem, pedig nekem tetszik ő...

2016. dec. 15. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ő mással foglalkozik, akkor neked kell ráhajtanod. #seemsgood
2016. dec. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyszer szivasdd meg(valahogy viccesen)és utánna röhögjetek egy jót és egyből haverok lesztek.Utánna már nem lesz ciki ha találkozol vele sulin kívul és csak egyszerűen mondd el neki, vagy hagyd hogy beléd szeressen és ha nem töketlen akkor elmondja neked!
2016. dec. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

~amikor egy 12 éves osztogat szerelmi tanácsokat egy 14 évesnek...biztos tapasztalt :'D


Na mindegy. Hogy a kérdésre is válaszoljak:

1.osztálytárssal nem éri meg

2.de ha mégis akarod, akkor beszélj vele, ismerd meg azt majd vagy belédszeret, vagy nem. De ha megutál a lány )és a barátnői) akkor ne lepődj meg.

2016. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Osztálytárssal sose...Nem lesz jó vége
2017. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!