Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk mikor viselkednek igy?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk mikor viselkednek igy?

Figyelt kérdés
Van egy osztalytarsam aki tavaly ota furan viselkedik vagyis tobb ertelmuen beszel es mindig probal osszezavarni. Eddig nyiltan el akart hivni mindenhova de viccesen mondta s nem mentem mert nem tudtam mennyire komoly azutan lassan megszerettem mert a szivembe ferkozott a szemelyisegevel plusz sokszor beszeltunk .. egyszer szerelmet valott sms be s rajottem h egy haverjaval irta s val.szeg csak szoakoztak de az elejen hiheto volt.. azutan en is irtam neki bosszubol legalabbis ezthiszi pedig en komolyan beszeltem az erzeseimrol s o nm irt es soha nem hozta fel a temat de azota megvaltozott inkabb probal zavarba hozni vagy idegesiteni mar nem tudom baratnak tekinteni. Most akkor utal? De megis a labfeje ram mutat, a kabatjat mindig az enyem melle teszi s ha alkalmavan szivat most akkor ezaltal mut szeretne kifejezni? A testbeszed alapjan szimpatia de a viselkedese nem az akkor mi lehet?
2017. jan. 13. 19:19
 1/3 anonim válasza:
Valószinű,hogy érez valamit irántad...Ugyanis amit igazán éreznek az emberek fájdalmat,bosszút,vagy esetleg olyan utalást hogy pl.te nagyon csúnya vagy és ezt poénnak szánta az illető azt komolyan mondta...Ezzel arra akartam kilyukadni,hogy valóban érez valamit irántad..Hivd félre és komolyan beszélgess el ezekről...Sok sikert! :)
2017. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Furcsa. Szerintem beszéld meg vele.
2017. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt a lábfejes dolgot soha nem értettem. Az én lábam mindig keresztbe van, és nem attól függ a lábfejem szöge, hogy hol ül valaki, aki szimpatikus, hanem, hogy hogyan kényelmes. Felőlem a legutáltabb személy is ülhetne ott, ha úgy esik jól, akkor csak arra néz a lábam. Szerintem ne vedd készpénznek... Lehet, hogy ő is össze van zavarodva, azért viselkedik így.
2017. márc. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!