Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért olyan lányosak, a mai...

Miért olyan lányosak, a mai Tini Fiúk? És a tini lányok miért olyan k***an, kirívóan öltözködnek, viselkednek?

Figyelt kérdés
Mostanában azt vettem észre,hogy nagyon divatosak lettek,a lányosan öltözködő,nőies idomokat mutató fiúcskák. Tudjátok,az ilyen rózsaszín női inget,csőfarmert hordó,körbenyírt hajú sminkelt tini fiúkra gondolok. Voltam már nem is olyan rég egy olyan szituba hogy egy 15-éves fiúnak azt mondtam,hogy kislány. De nem csak az öltözködése,a haja,de még az alakja is olyan lányos volt. Manapság egyre többször találkozom ilyenekkel. A Justin Bieber klónok nagyon elvannak szaporodva. És a tini lányok körében,ez a menő pasi. Nem tudom,hogy mit esznek ezeken a nyálas,lányos alkatú,és öltözködésű nyávogós nyámnyila fiúcskákban. Ez a jövő divatja? Én biztos nem engedem a fiamnak hogy úgy nézzen ki mint egy igazi,képzett ratyi.

#kihívó lányok?
2015. okt. 29. 21:58
1 2
 1/13 anonim válasza:
50%
Teljesen egyetértek veled és általában emellé még egy egoista hülyegyerek belső is társul! 14/f vagyok de soha nem bírnék úgy öltözni.az a legjobb mikor ilyen földigérű ülepű nadrág van rajtuk .mintha telerakták volna a nacit :D
2015. okt. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Hat, elso korben, komoly bajok vannak, ha barmilyen 15 eves fiut lanynak nezel. Eloszor itt kellene sepregetni, hogy nalad minden OK-e...

De, a jelenseg eszlelese jogos - egyszeruen nem szukseges a kiemelkedoen ferfias jellem, kinezet (btw, mar nem szamit, hogy mennyire tud vadaszni, szantani, stb a pasi) a parvalasztashoz.

Mi tobb, manapsag, mivel a penz a lenyeg, pont hogy "vonzo" a "nem kell dolgoznom, stb megsem halok ehen" jelzes . mert az azt jelzi, a him ember anyagilag megfelelo.


Es vegul... a "nem engedem" a leheto lerosszabb nevelesi strategia - sokkal jobb, ha magatol tudja, hogy nem baj, ha emberi kinezete van.

2015. okt. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Mert majmolják az amerikai sztárokat, akik jódolgukban nem tudnak milyen baromságot kitalálni. A lányok pedig nagylánynak akarnak látszani, mondjuk hiába, mert csak lenézik és kihasználják őket.
2015. okt. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Egyértelmű... a fiuk egyre lányosabbak ezért a lányoknak fel kell venniük a kesztyűt a többi "lánnyal" ezért öltözködnek úgy ahogy
2015. okt. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is az amerikaiakat utánozzák, csak nem tudom miért nincs annyi eszük hogy nem vesznek fel rózsaszín meg testhez simuló nadrágot. Ráadásul vannak vagy 40 kilósak és azt képzelik hogy ők a legszebbek a világon.
2015. okt. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Öröm látni, hogy egyre több embernek tűnik fel, hogy mennyire el van cseszve ez a korosztály :D

A fiúkból lányok lettek, a lányokból k***ák...

Ennek következményeképpen egyre több olyan fiatal lesz, aki a saját neméhez vonzódik.

Vagy amit mostanában egyre jobban elítélnek, az az, hogy a tinilányok a huszonéves fiúkra/férfiakra buknak, (akik ezt természetesen ki is használják) azért mert őket tartják férfiasnak. Abból pedig, hogy ezt megint problémának állítják be, az lesz, hogy a tinilányoknak el kell fogadniuk, hogy a fiúk így néznek ki, és ezt kell normálisnak tartani.

Arra a kérdésre, hogy lányok miért öltözködnek és viselkednek kirívóan, az a válasz, hogy csak így tudják felkelteni a fiúk figyelmét, mert annyira degeneráltak, hogy ésszel nem megy... Persze így csak kihasználják őket, és utána sírnak, hogy nem veszi őket komolyan senki.

Amit utálok ebben az egészben, az az, hogy az idősebbek folyton általánosítanak, szerintük mindenki ilyen, pedig nem (szerencsére!!!).

17/l

2015. okt. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Justin Biebert pont nem mondanám lányosnak. Hosszabb hajjal sem volt az.

Bill Kaulitz volt az egyetlen ismertebb zenész, aki szerintem ténylegesen lányosnak volt mondható, de a korral elszállt a lányossága.


15 évnél még annyira nem szőrösödik senki és a zsírosodás (ami értelemszerűen erősíti a kontrasztot, mivel a férfiak és a nők máshova híznak) sincs annyira meg, gondolom ezért eshet meg könnyen, hogy lányosnak tűnik egy tizenöt éves.


De szerintem régen sokkal lányosabbak voltak (nézz régi magyar filmeket pl utánam srácok :D)

2015. okt. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Ez nem újdonság - az éppen aktuális, konzervatív középkorosztály és idősebbek mindig így látják az akkori fiatalokat.

Annak idején ezt mondták a Beatles rajongókra is, a Doorsra, vagy a Metró, Illés rajongókra. Az én időmben a DuranDuran volt a "menő", sok fiú kihúzta a szemét, vállig érő vagy hosszabb haja volt, sokan melíroztattak, festették a hajukat - mára normális családapák lettek.

Pár éve az EMo volt az ördögtől való, ma ez.

Pedig a gond nem ezzel van, hanem azzal, ha valaki a külső alapján ítél.

2015. okt. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sunshinedoll ***** válasza:
32%
Mit vársz egy olyan társadalomban, ami a lányokat már 12 éves koruktól szexualizálja? Nem mondhatod azt egy 15 évesre, hogy de dögös, meg hogy némelyik milyen fejlett és jól néz ki, és közben leszólni őket, ha ők az ilyen elvárások és társadalmi nyomások után azt hiszik, kihívóan kell kinézniük.
2015. okt. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
7/9-es hozzá szóló! Az Utánam Srácok című Magyar film 1973-ban jelent meg. A mostani divat egy igazi korszak kavalkád. A mai fiúk nadrágja,a csőfarmer. Ami az 1970-es években volt nagyon divat. A sportcipő amit hordanak,tépőzáraz. 1980-as Évek. A felső ing,vagy farmering 1980-1990-es évek divatja. És még azzal a Beatles fizurával úgy még nem lenne baj,de a mostani olyan körbenyírt,és festett. Vagy az a korong ecsetre hasonlító,mostani szóval Páva fizura. Az,hogy ki hogyan néz ki,és milyen divatot űz,az szerintem mindenkinek a magán ügye,és mindenki azt csinál magával amit akar,és úgy öltözködik ahogyan akar. Én pl Militarista stílust szeretem. Militarista,az olyan katonás. Valaki meg lehet hogy ezen akad ki. Egy Demokratikus jog Államban mindenki azt csinál,amit akar. Addig amíg törvényt vagy szabályt nem sért. Én nekem mindegy hogy a fiúk mennyire lányosodnak el,meg a lányok mennyire q***sodnak. De a probléma csak az,hogy mire Én bottal járó vén fax leszek,majd ők fognak gondoskodni,és dönteni a sorsomról. Ez kérem a jövő! Retró felling,hitech kütyük.
2015. okt. 29. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!