Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem találok a közelemben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok a közelemben senkit sem?

Figyelt kérdés

Legtöbbször, ha megismerkedek egy lánnyal akkor csak én tartom fent a beszélgetést, én kérdezek, én fejtem ki a gondolataimat, én kezdeményezek mident, élőben és interneten keresztül is :/

Ha én nem írok, akkor több napig nem is beszélünk sokszor.

Egész aggasztó, hogy mennyire próbálkozok és mégis mennyire pofára esek.


A másik pedig, ha netán tán találok egy olyan lányt aki próbálkozik, akkor az több száz kilóméterre lakik.. Ha pedig olyat találok aki közel, azzal leggyakrabban csak haldoklik a beszélgetés.


Van bennem egyfajta minimalizmus a kapcsolatok terén, de sehol sem találok odaadó és értelmes lányt aki nem az ország másik végében lakik :/


A külsőmről pedig: átlagos srác vagyok, átlagos alkattal, de ha ide leírom az úgyse mond semmit, szóval ha gondoljátok küldhetek privátban képet is.

16/F.



2017. jan. 13. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert ez így szokott lenni. Akivel meg dumálni is tudnál rendesen, arról kiderül, hogy van pasija. Szar világban élünk...
2017. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok fiúk terén sajnos...Mintha a közelemben csak bunkó, felszínes egyedek élnének.
2017. jan. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg így van. De fiúk terén is nehéz találni valakit. A sok páva gyerek között szinte lehetetlen találni egy normális fiút is :/
2017. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Utolsó kettőnek írnám hogy ez is túlzás. Jó hogy én nem vagyok az a klasszikus "páwa". De mondjuk nekem is modernebbnek mondható hajam van, de ezenkívűl abszolút nem hordozok semmilyen páwa vonást, sem belsőben, sem öltözködésben. Pedig ha meglátna egy normálisabb lány lehet hogy azt gondolná hogy egy suttyó vagyok pedig ez (szerintem) nem így van
2017. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Meg az normálisabb lányokkal képtelenség ismerkedni mivel én főleg a barátaimmal járok főként házibuliba és nem szeretem a trendi discokokat, ahol lehetne lányokkal ismerkedni. De ott meg a lányok nagy része csak egyéjszakára vágyik vagy a kondis, szolis "fiúkra"
2017. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!