Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent egy fiúnál, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent egy fiúnál, ha hülyéskedik egy lánynak (Pl. :vicces pofákat vág), ha köszönök neki akkor (mindig) vigyorogva köszön vissza és a szemembe néz (kb 5 másodpercig), viszont néha lebénáz?

Figyelt kérdés

Például azt mondja, hogy "Olyan bénák vagytok, hogy megnyernétek a bénák bajnokságát", vagy, hogy "De béna vagy, hogy nem tudod megcsinálni".

Viszont máskor tök rendes, sőt néha hülyéskedik is (nekem).

(a barátnőimet is néha lebénazza (kb annyiszor mint engem...vagy picit többször),de úgy vettem észre, hogy csak nekem hülyéskedik...)

Szóval szerintetek ez mit jelenthet ez egy fiúnál???



2017. jan. 13. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Majmok nevelték és megtanították grimaszolni, szerinted?
2017. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem leírni, hogy egy 13 éves lány, és egy 14 éves fiúról van szó...
2017. jan. 13. 21:17
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát szerintem pontosan tudom és csak unalomból irkálok ilyeneket mert nincs jobb dolgom, mint ezen agyalni...Szerinted? Vajon miért kérdeztem meg?

(Azért mert NEM TUDOM)

2017. jan. 13. 21:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki más véleménye???
2017. jan. 13. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Öhm, én speciál nem nagyon tudom, hogy a többiek mit csinálnak, ha tetszik nekik egy lány. Én kedves lennék vele, próbálnék minél több időt vele tölteni, hogy jobban kiismerjem... De én más vagyok mint a többi fiú társam. Nagy az esélye, hogy direkt neked teszi magát ( azaz tetszel neki ). A 14 éves fiúk még így próbálják megszerezni a figyelmet. De személy szerint arra gondolok, hogy nem táplál irántad gyengéd érzelmeket. Sajnálom, nem akarlak elkeseríteni, de a legtöbbünk ilyen fiatalon nem akar kapcsolatot kezdeményezni. Elég kevés a jel.

14/f

2017. jan. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!