Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell jól csókolózni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell jól csókolózni? Még sose csókolóztam és nem akarom elbénázni.

Figyelt kérdés

2017. jan. 14. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ösztönből jön majd ha nem erölteted
2017. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenki azt mondja hogy az majd jön magától szval nyugi majd jön magától.
2017. jan. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy. Mi a nemed?
2017. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Francot, nekem egyáltalán nem "jött ösztönből", sőt, az elsőt nagyon elrontottam, pedig a srácra nem panaszkodhattam, mint később kiderült!:D

Belegyakorolni sem lehet igazán, mert habár én már csókolóztam néhányszor (az ominózus fiúval), most, néhány hónappal később azon problémázok (egy új kapcsolatban), hogy fogalmam sincs, hogyan is kell, habár ez szerintem egyéni probléma:D.


Mindenesetre, nem árt letisztázni a másikkal, hogy tul.képpen ezalatt szájrapuszit vagy nyelves csókot értetek, mert elég kellemetlen lehet, amikor különböznek a szándékaitok...:DD

A szájrapuszi egyszerű, igazából egy szimpla puszi, csak egymás szájára és hosszabb.

Utóbbi annyit takar, hogy összeérintitek az ajkaitokat majd lassan "nyelvet cseréltek" (!nem lenyomjátok a másik torkán a nyelveteket!), aztán alapesetben...nem is tudom, ez már talán tényleg ösztönösebb, na meg így leírva furcsa is lenne.:DD


Az elsőt valószínűleg (persze nem biztos) úgyis elbénázod, ne félj. Senki sem születik úgy, hogy már tökéletesen csókolózik.:DD

2017. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2017. jan. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!