Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18eveslany vagyok es nemmerek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18eveslany vagyok es nemmerek csokolozni. Csokoloztam mar eddig 3fiuval de megis ha odakerul a sor felek es nem hagyom. Kapcsolatban is sok ido kell nekem es akkor is csak felve teszem nem ertem miert es ezt hogyan kuzdhetnem le? Ezzelmindentelrontok

Figyelt kérdés

2015. jún. 22. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyelj..... próba szerencse. Meg kell próbálnod előbb vagy utóbb, de ennek vannak feltételei. Szájápolás... azon belül pedig nem szabad alkoholt fogyasztani. Én megtettem, elég kínosan éreztem magam, de ez ellenére is sikeres volt a csók. Egy csókot nem igazán lehet elrontani. Ha "szeret"... akkor nem. Vegyél bátorságot magadon.. tudom, hogy nagy lépés, de szerintem mindenképpen megéri.
2015. jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!