Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szolithatnek le lanyoka...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szolithatnek le lanyokat mondjuk a kori palyan? Nem egy kisvarosira kell gondolni hanem pl a nepligetire.

Figyelt kérdés
Ilyenekn jók pl: sok szemezes után meghivom egy italra hogy melegedjen at vagy ha elesik odamegyek es segitek neki (persze nem ugy hogy atfogom es felkapom hanem nyujtom a kezem , segithetek-e, felsegitem) na meg ha jobban korizik nalam akk tudna-e segiteni..vagy szimplan leulok a kozelebe es tok mind1 hogy mirol de segitseget kerek h o bpi és mi hol van stb.. lányok ti hogyan fogadnatok /hogyan szolitsanak le titeket?//14/F JA ÉS ISMERKEDOS PRIVIT NEM KEREK!!! NETEN TARSAT KERESNI GAZ, HÜLYESÉG!!!
2017. jan. 14. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a hol van ez..hol van az dolog nem jó ötlef legalábbis én erre nem lennék vevő. De az már egy igen lovagias dolog ha felsegítesz valakit. Az innivalo is mindig bejön sok sikert jó korit!
2017. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem az erőltetett "csajozás" sosem jön be... ha rám hallgatsz mindig légy kreatív a szituációtól függően! Az egyediség sokat számít, de ezt a gyakorlat hozza! Nagy számok törvénye papper próbálkozz sokat és ráérzel hogy megy NEKED a legjobban, erre neked kell választ találnod :) A jó szexet sem lehet könyvből tanulni!
2017. jan. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha felsegíted az nagyon jó, légy férfi😁
2017. jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megsúgom az én kis történetemet hogyan jpttem össze barátnőmmel mult télen. Korizni voltam pár haverommal meg ő is egy barátnőjével énnekem megtetszett ugyhogy taknyoltam előtte " véletlen" egy jo nagyot ugy hogy ő is meginogott es elesett, en surun bocsanatot kertem es felsegitettem, es elkezdtunk beszelgetni, szerintem ott koppant neki hogy nem veletlen taknyoltam el elotte es csak nevetett egyet rajta. Csinálj valami olyat amiből lehet viccet csinalni, humorosan hozzaalni, ès ne félj néha hülyeségeket csinálni ;)
2017. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!