Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szólíthatnék le lányoka...

Hogyan szólíthatnék le lányokat fényes nappal az utcán, ha még sosem csináltam ilyet?

Figyelt kérdés

Valami edzéstervet írhatnátok :D Még nem szólítottam le senkit, szóval érdekelne, hogy milyen dumával érdemes odamenni egy lányhoz.

Pl egy egyszerű útbaigazítás esetleg jó lehet kezdésnek, de hogyan tovább? Kicsit elakadna ott a beszélgetés, hogy

-hol van .....?

-ott.

:D



2013. okt. 15. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg,hogy nem e kísérne el egy darabig... utána ha igent mondd,akk kérdezd,hogy Idevalósi e,és kicsit meséljen neked a városról...stb. mintha tök hülye lennél :D
2013. okt. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
menj oda és kérdezd meg nincs kedve-e beülni veled egy kávéra és bezsélgetni kicsit mert szivesen megisemrnéd. Ha nemet mond akkor kérdezd meg hogy azért a számát elkérheted-e vagy felveheted-e Fb-on. Ha igen akkor nyert ügyed van és máskor lehet talizik veled csak lehet épp nem ér rá. Ha nem adja meg akkor vagy nem tetszel neki vagy foglalt.
2013. okt. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Miért eddig csak éjszaka szólítottál le lányokat? Ijesztő....
2013. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

add elő neki hogy nem ott laksz, és keresel valami helyet, nem-e megmutatná neked.

aztán közben kérdezgesd de csak finoman


aztán ha bejössz neki akkor a séta végén, ha elhívod fagyizni, vagy valahova, akkor elmegy veled. Ha nem akkor jöhet a következő.

2013. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:D nem, éjszaka sem szólítottam le lányokat :D


Amúgy köszönöm a válaszokat :)

2013. okt. 15. 22:05
 6/6 anonim válasza:
0%
Hogy jut eszedbe utcán ismerkedni???
2013. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!