Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok az ing, sima póló,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az ing, sima póló, vagy a galléros póló jön be jobban egy fiún?

Figyelt kérdés

2017. jan. 15. 07:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez testalkattol függő.


Vekony fiún: ing


Átlagos testalkatú fiún minden jól néz ki.


Izmosabb alkatú fiún: galléros póló

2017. jan. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ing :)
2017. jan. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ing vagy sima póló
2017. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ing nagyon bejön persze alkattól és személyiségtől is függ *_*
2017. jan. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ing
2017. jan. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor ugy nez ki veszunk par inget
2017. jan. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sima póló ,ing. A gallérossal sincs bajom az részletkérdés hogy nekem mi tetszik. De viseljen olyat amiben jól érzi magát. Ha nem nagyon fura nekem igazából tökmindegy.
2017. jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elmúlt évszázadban a nők ízlésére volt bízva, hogy nézzenek ki a férfiak. Hát úgy is néztek ki... Még jó, hogy volt azóta némi öltözködési forradalom. És érdekes módon pont a nők voltak a legnagyobb kerékkötői a változásoknak. Kedves kérdező, kérdezgessél még itt egy kicsit, rád adatják a végén a nagyapád jólelszabott barna nadrágját is, attól leszel nekik olyan igazi, érett, sármos férfi. Én meg azt mondom, bezzeg az én időmben lett volna ennyi helyes, jól öltözött srác az utcán. (Nem ennyi, hanem egyáltalán.) Jobban jársz vele, ha onnan merítesz öltözködési tippeket, és nem várod meg, míg beöltöztetnek itt a saját nagyapádnak: Ing, gallér, hózentróger, bajuszkötő meg Kossuth-szakáll...
2017. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ing vagy póló. Az ing vonzóbb, mert elegánsabb.
2017. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem az olyan póló jön be amid rövid ujjú

És van Bennett elöl egy hátomszög alqkú vágás úgy értve elöl hogy ott a nyakad és ugye elkeydødik a póló na ott nem csak ezt kiss félkörív van hanem egy ilyen hátomszög alakú bevágás nemtom ez mennyire volt

érthető de én meg próbáltam. 😄

2017. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!