Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek hogy tetszenek ezek a...

Nektek hogy tetszenek ezek a galléros pólók?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak ezeket a galléros pólókat. Sportosan-elegánsan öltözöm általában. Farmerral, rövidnadrággal, chino nadrággal viselném. Nektek hogy tetszenek? Mi a véleményetek róluk?


1. Polo

[link]

[link]


2. Polo

[link]

[link]



2016. jún. 8. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek. Az első a rikító szín miatt, a második pedig a bal felső minta és a fehér csík miatt. Azok nélkül sokkal letisztultabb lenne.
2016. jún. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
van olyan férfi akinek jól áll, de ritka.
2016. jún. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1. Túl rikító, iszonyatosan nagy rajta a márkajel.

2. Fura az a sáv, mintha egy szépségkirálynős szalag lenne :D szintén nagyon nagy a márkajel.


Egyébként tetszenek a galléros pólók. Konkrétan ez a márka is. Páromnak is van több is. Egyszínű, nincs rajtuk semmi minta, felirat, csak a márkajel, de szolidan, nem ilyen óriásban.

2016. jún. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Uhh, nem. Minta nélküli jobb lenne.
2016. jún. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
További vélemények? Ne tartsátok magatokban..
2016. jún. 11. 12:20
 6/10 anonim ***** válasza:
KONYORGOK NE! Annyira kiabrandito... En is azert szakitottam a sraccal aki bejott mert egy ido utan elkenyelmesedett es elkezdett ilyenekben jarni mondvan, a galler maszirozza a nyakat.. Persze... Tuti hazudott!
2016. jún. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Márka ide vagy oda, mindig is taszított ez a ruhadarab. Most vagy legyen rendes, elegáns ing, vagy sima póló. Ez számomra ugyanolyan ronda darab, mint nőknél a magassarkú sportcipő. Semmi értelme nincs.

Ilyen pólóinget csak a 40-50-es apákon szoktam látni, akiknek valljuk be, már semmi ízlésük nincs. Tisztelet a kivételnek.

2016. jún. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem alapbol semmi bajom a galléros pólóval, de ezeken tenyleg tul nagyok a minták. A szin meg beleférne az elsonel, de a 2 egyutt nem tetszik. 20\L
2016. jún. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7: Ez hülyeség, hogy csak 40-50-es családapákon látni galléros pólót!

Nem véletlenül népszerű ruhadarab, mert pl tökéletes olyankorra, amikor egy sima, kereknyakú pólónál kicsit elegánsabban, komolyabban szeretnél felöltözni, de az ing meg már túl sok lenne.

De a nagy minták, nagy feliratok - márkától függetlenül - bazári hatást keltenek.


Azok a jók, amin éppen csak minimálisan látszik a márkajelzés, legyen az RL, Boss, Hilfiger, stb.

2016. jún. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A poloingnek undoritobb ruha nincs. Meg alapbol igenytelen tahos nagypapas vagy parasztos melos. Soha hozza se ernek nemhogy felvennem
2023. szept. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!