Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van 1 lány aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány aki nagyon tetszik nekem mit tegyek?

Figyelt kérdés
van 1 lány aki nagyon tetszik ugye van 1 quadom és mondom hátha és elhívtam hogy jöjjön már ki quadozni illetve úgy kérdeztem meg tőle hogy van-e kedve kijönni motorozni? és ez volt a válasza: szia bocsi nem tudok már hívtak sétálni. Oké megkérdeztem hogy Esetleg máskor? és a válasz erre: Majd megbeszéljük azóta se írt 2 héttel utána megkérdeztem hogy ma kijön-e aztán azt mondta hogy nincs otthon hát mondom késöbb is kijöhetsz mert hétvége van és akk ez volt a válasz: nem tudom mikor érek haza én meg akkor mondom írok neki akkor hogy jaaj nemár hát hétvége van nem de? mind1 nem erőltetem majd ha lenne kedved csak szólj és azt látta az üzit (messengeren) és azóta se válaszol (szombat óta) ez mit jelent? nem tetszek neki azért nem jön ki? nem értem... válaszokat előre is köszönöm

#megfeleljek neki? illetve #hívjam el bárhova is? ha #nem akar eljönni
2017. jan. 15. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de szerintem nem jössz be neki. Már az is elég egyértelmű utalás volt arra, hogy „kopj le”, hogy azt írta, hogy azért nem ér rá, mert épp mással megy sétálni (azaz épp mással megy randira). Ha tetszenél neki akkor el sem fogadta volna azt a sétálós randit, ha meg mégis (ami nagyon valószínűtlen, hiszen téged is simán lerázott) akkor meg kapott volna az alkalmon és lemondta volna a korábbit, hogy veled mehessen randizni + nem említette volna, hogy mással van randija + mondott volna egy időpontot, hogy mikor ér rá.

2017. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem bír

Csak keresi a kifogásokat

2017. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem jössz be neki, nem akarja egyenesen a szemedbe mondani
2017. jan. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kedvel, csak óvatosan utasít vissza.
2017. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. jan. 16. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!