Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy éreztessem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy éreztessem a fiúval, hogy én is ugyanúgy érzek, mint Ő?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, aki adja a jeleket, miszerint szerelmes belém, vagy legalábbis tetszem neki (bár sztem inkább a szerelem, mert mar 7 éve ismerjük egymast).


En is kölcsönösen érzek iránta. Szeretnem tudatni ezt vele, de nem szóban.


De akkor megis hogyan?


(Bocsesz a béna kérdésért, csak tudjatok meg kezdő vagyok etréren 😊)



2017. jan. 15. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szemezés,mosolygás,egy gyengéd érintés,stb. Kimeríthetetlen az ötletek tárháza, csak kicsit merülj el benne...

17/f

2017. jan. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De, mondd csak el neki. Elhívogatod és egyszer úgyis szóba hozza majd a témát és akkor kell közölni vele, hogy igen, te is így érzel. Csak legyél vele sokat. Ha nem mondja ki, de te már nagyon szeretnéd, akkor mondd ki elsőnek te. Ennyi. Sok sikert!
2017. jan. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!