Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan próbálkozzak olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsinga kérdése:

Hogyan próbálkozzak olyan lánynál, akinek van udvarlója, de még nincsenek együtt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a sulimban nagyon megtetszett egy lány, szerencsére volt olyan ismerősöm aki ismerte őt, és megtudtam róla bizonyos szükséges információkat, ezek közül azt is, hogy van 1 srác akivel együtt karácsonyoztak, de valamiért még nincsenek együtt, nem tölt el örömmel, hogy közéjük próbáljak állni, de ez a lány tényleg nagyon érdekel és rosszul érezném magam, ha csak úgy próbálkozás nélkül elengedném. Jelenleg az a tervem, hogy suliban leszólítom, hogy nagyon szimpatikusnak tartom és lenne-e kedve velem szünetekbe beszélgetni, csak az a gond, hogy az udvarlója is a sulinkba jár, és emiatt lehet, hogy egyből "nemet" mondana. Nem vagyok egy öntelt, egoista srác egyáltalán, de jobban nézek ki az udvarlójánál, őszintén szólva nem is szoktam ilyet mondani, de túl sokszor szalasztottam el véleményem szerint az esélyemet egy lánynál, mert túl sokat vártam, hogy lesz-e valami az alakuló kapcsolatából. Nem akarom ezt a hibát többször elkövetni. Ha látom, hogy semmit nem akar tőlem, esélyem sincs nála, mert jobban szereti a srácot, azt is meg fogom érteni, de meg kell próbálnom. Visszatérve az eredeti kérdésre, hogyan kellene próbálnom közeledni hozzá, és ha érzem,hogy érdekelném, csak az udvarlója miatt kicsit félénk 1 új srác iránt, akkor hogyan tudnám magam felé billenteni azt a bizonyos mérleget? Köszi a válaszokat előre is. :)

2017. jan. 15. 19:26
 1/2 anonim válasza:
Szerintem kezd azzal, hogy ráköszönsz. Ha kedvesen visszaköszön, akkor rá is írhatsz akár facebookon. Szerintem elkezdeni így könnyebb.
2017. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nos ha mar egyutt karacsonyoztak akkor eleg komoly lehet , es sztem egyutt is vannak , csak titkoljak . Jo oke hogy probalkozni akarsz de gondolj bele a srac helyzetebe . Ne tedd tonkre azt amit eddig elert .
2017. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!