Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mi lenne a legjobb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Szoval,van egy baratom akivel nem is olyan reg vagyok egyutt,de nem is keves ideje...es meg nem erzem iranta azt amit kelle,mert jo szeretem,de meg nem annyira hogy szerelmes legyek vagy esetleg kezdjen arra az oldalra dolni a dolog...most kertem szunetet gondolkozni,de igazabol nem tudom mi lenne jo...most a szakitas vagy meg hogy huzom ezt a kapcsolatot es lesz valami...de ha meg elhuzom es tovabbra se lesz semmi...az se jo...mi lenne jo,bolcs dontes?

2017. jan. 16. 13:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha gondolkoznod kell azon, hogy szereted vagy sem, akkor egyértelműen a szakítás.
2017. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!