Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Önző lennék? Szerintetek mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző lennék? Szerintetek mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy fiu osztálytársam, akibe totál belezúgtam. O is mutat jeleket, sztem en is tetszem neki.


Viszont van egy HATALMAS probléma... Az egyik legjobb barátnőm is bele szerelmes olyan 3-4 éve... 😓😓😱


Tudom, hogy ha a fiu nem mutatott iránta érdeklődést e nagyon hosszú idő alatt, akkor nincs esélye. De szegény annyira reménytelenül beleszeretett! Es nem akarom azzal összetörni a szívét, hogy en is próbálok közelebb kerülni a szerelméhez!


Mindig arra gondolok, hogy osszejovok a sráccal, es hogy milyen jól el leszünk. Es akkor mindig eszembe jut a barátnőm...


Ne értsetek félre, nem "akadalykent" tekintek a baratnomre, csak onzonek érzem magam, hogy képes volnék összejönni az imádottjával.

Es nem is csak ez az ok, hanem az is, hogy a lany sohasem bocsájtana meg nekem 😭😓


Szerintetek is önző volnék? Mi lenne a megoldás? Hagyjam a fiút es maradjunk barátok a lánnyal, vagy jöjjek össze a sráccal es... Tudjatok.

😰


Elore is köszönöm a segítő válaszokat! 😓😓😓



2017. jan. 11. 20:31
 1/3 anonim válasza:
Én nem adnám fel a barátságunkat egy fiúért. Egy legjobb barát (jobb esetben) akár egész életedben melletted marad, a tiniszerelmek viszont elmúlnak. Tehát inkább a barátság. :)
2017. jan. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha az életben nem vagy önző és mások boldogsága mindig jobban érdekel mint a sajátod akkor ne várd azt sose, hogy boldog legyél. Legyél azért empatikus, mond meg a lánynak, hogy neked is bejön régóta és tényleg nem szeretnéd, hogy megromoljon köztetek a kapcsolat de úgy érzed van esélyed nála ezért adsz a dolognak egy esélyt. :)
2017. jan. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha egy komoly legjobb barátnőről van szó, akkor én nem szívesen kockáztatnám a kapcsolatomat vele egy pasiért a helyedben. Nem tudom hány éves vagy, de a tini szerelmek nagy része múlandó. Nem tudom mennyire megértő a barátnőd, de meg is beszélhetnéd ezt vele, hiszen azért is a legjobb barátnőd, hogy minden bajodat kibeszéld vele. Sok sikert!
2017. jan. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!