Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valakivel előfordult már ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és már régebbóta együtt vagyok a barátommal. Szeretjük egymást és jól el vagyunk de néha mégis úgy érzem hogy nem vagyok boldog és másra vágyom pl szabadságra. De biztos vagyok benne hogy szeretem de mégis vágyok valami másra valami újra. Valaki járt már igy?
2017. jan. 16. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Ebből szokott az lenni, amikor azzal az indokkal szakítanak hogy "Már nem érzem ugyan azt". Szereted a barátod, de nincs benne szenvedély. Nem vagy szerelmes. Te szerelemre vágysz amit a jelenlegi barátoddal nem élhetsz meg. Egy hosszú kapcsolat után ez természetes. Mindenképp szakítani fogsz, amikor felerősődik benned ez az érzés, és szakíts is. Sajnálatból ne maradj vele. Fiatalok vagyunk, szerelemre vágyunk. Kár lenne sajnálat miatt elszalasztani. 18/f
2017. jan. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!