Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiúmnak nem tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúmnak nem tetszik egy ajándék amit egy másik fiútól kaptam aki jóbarátom. Féltékenység lehet?

Figyelt kérdés

Fülbevalót kaptam és napok óta rajtam van.

Igazábol a fiúmtol is kaptam de az nem tetszett ésnem hordom soha.

Megsérthettem ezzel?


2017. jan. 18. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedet már meg is válaszoltad! Egyébként szerintem nem korrekt, hogy egy másik fiútól kapott ékszert hordasz.. ha ilyen csinálsz, már el tudom képzelni mi lehetsz..
2017. jan. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megsértetted ezzel, ha nem tetszik az, amit ő adott, nem muszáj hordanod 0-24-ben, de más fiúét se hordd. Az köcsögség, fordított esetben neked jól esne, ha kap egy órát tőled, és kap egy órát egy másik lánytól, és a jó barát-lánytól kapott óra mindig a kezén van, a tiedet meg soha fel sem veszi?
2017. jan. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg mondhatod, hogy nem mered hordani, mert félsz hogy tönkre mehet, vagy, hogy elveszted, de tényleg elég tapló dolog a másiktól kapottat hordani...
2017. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!