Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy őrült ötletem. De nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy őrült ötletem. De nem tudom, hogy reagálna rá a 16 éves lány, aki tetszik. Ti hogy reagálnátok rá, szerintetek jó ötlet? (többi lent)

Figyelt kérdés

A lánnyal úgy vagyok, hogy tudja a szándékaimat, de időt kért és hogy még meg szeretne jobban ismerni. Most lenne másodszor, hogy verset írtam neki, de az elsőt csak facebookon elküldtem. Most a másodikat komolyabban szeretném, és arra gondoltam, hogy a sulis szekrényét reggel, mielőtt megjön suliba, kidíszítem belül virággal meg csokival meg hasonló romantikus dolgokkal, lehet lufit is viszek. Plusz ott lenne egy doboz, amiben a vers lenne.

A gondok: Egyedül van a szekrényben, így nincs más lehetőség bejutni, mint hogy a portással le kellene vágatnom a lakatját. Természetesen vinnék neki új lakatot, de hát mégis csak le kellene vágatni.

Attól félek, hogy túl tolakodó, vagy zaklatásnak veszi, vagy megijed tőle, hogy ilyen jogon máskor is megnézhetem a szekrényét (pedig semmi szándékom). Gondolkozom ilyen enyhítő dolgokon, hogy a dobozra ráírni, hogy: "Be kellett törnöm a szekrényedbe, nem itt van-e az ellopott szívem".

Teljesen tanácstalan vagyok a dologgal kapcsolatban, mert mindig megkapjuk fiúk, hogy nem vagyunk romantikusak, de azért ez elsülhet túl romantikusan is, zaklatássá átfolyva.



2016. máj. 28. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Jaj, ez lehet, hogy egy kicsit túlzás. Miért nem viszed el randira? Ott is odaadhatnád neki a verset. Nagyon aranyos vagy amúgy, ne hagyd abba.
2016. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért a szekrény túlzás. Személyes szféráját megsérted vele. Értem én, hogy csak egy szekrény de ha le van lakatolva az nem véletlenül van. Ez azért túlzás lenne.
2016. máj. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 donmogyoróscsirke ***** válasza:
58%
Rómeó, elmondom, nem veled van a baj, a mai lányokkal. Sajnos igaz az általánosításom.. Aranyos lenne ez tőled meg minden, de tuti nem úgy venné, ahogy te azt szeretnéd.. Próbálkozz kisebb dologgal, azzal nem lehet mellé lőni!
2016. máj. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez már az őrültség kategória :D

Szerintem valami mérsékeltebb módon add át neki :)

Meg nem akarlak elszomorítani, de ez nem a legjobb dolog, hogy mindenfélével el akarod halmozni, legfeljebb valami apróság belefér, de ekkora csinnadratta már túlzás hogy lufi virág meg 1000 dolog. Meg ez olyan mintha ezzel meg akarnál neki felelni, és alárendelt vagy.

Inkább menjetek el randizni/találkozni ott beszélgessetek, ismerjen meg jobban és te is őt, és ha pozitív a visszajelzés akkor finoman elkezdheted megérinteni, majd ha eddig is rendben mennek a dolgok akkor megcsókolni :)

2016. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, visszaolvasva normális lélekjelenléttel tényleg hülyeség. Csak egy kicsit fellángolt hangulatban jött az ötlet. De azért nem vetem el, esetleg Valentin napon, ha összejön és járnánk, akkor majd még meggondolom.
2016. máj. 28. 15:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon beteg, halálra rémülnék tőle. Még akkor is ha járunk, az én szekrényemet ne törje fel senki. De lehet velem van a baj :D 16/L
2016. máj. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez mar tulzas, ennek en sem orulnek en tolakodasnak vennem
2016. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Örülök, hogy magad is észrevetted, hogy ez sok. Szerintem egyik az, hogy a portás nem működne együtt veled ha normális gondolkodású, mert ezért őt kirúghatják az állásából. Őt veszélyeztetnéd az "aranyos" (inkább ijesztő :D) terveddel. A másik az, hogy ezért szerintem neked is látótávolságba kerülne egy fegyelmi eljárás, vagy eltanácsolás.

Jó dolog a romantika, én is romantikus alkat vagyok, de ne legyél ennyire romantikus. Nem mind, de vannak lányok akik ezt kihasználják, és játszanak az érzelmeiddel. Kiemelem, hogy nem mind, nehogy valaki itt megsértődjön.

Mivel a lány időt kért szerintem próbálj meg lassítani, fiatal vagy, nem kell rohanni :) Mármint remélem te is 16 körüli vagy és nem valami 40-es pedo állat akinek a portás a nagy haverja és ezt a kiskaput akarja kihasználni, hogy közelebb kerüljön a lányhoz az iskolában. LOL

Viccet félretéve, lassíts

2016. máj. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Előző vagyok, (8-as).

"Be kellett törnöm a szekrényedbe, nem itt van-e az ellopott szívem"


Őszintén ezen mennyit gondolkodtál??? :D Hatalmas

2016. máj. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sokan mondják hogy a nők bonyolultak, pedig szerintem nem (igaz egy kis ravaszság nem árt :)). Ha időt kért, és azt hogy jobban megismerhessen, akkor azt kell adni neki, ennyi a titok. Ha én kértem volna ezt egy sráctól, ezután ő feltöri a szekrényemet és mindenféle romantikus dologgal megtömi, hát... fogalmazzunk úgy hogy nem igazán értette meg, hogy mire van szükségem :) Persze nem is a teljes szófogadás a cél, de ez enyhén túlzás lenne :)
2016. máj. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!