Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiú osztálytársam egy képet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú osztálytársam egy képet küldött magárol, kérdeztem hogy ezt miért küldte, de azt mondta h csak véletlenül! Meg mórákon szokott rám mosolyogni? Miért küldte?

Figyelt kérdés

2017. jan. 20. 16:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem mórakon hanem órákon!egyébként azt is irta hogy nem tudja h miért küldte!privibe is lehet irni h miert mondta ezt es miert küldte!
2017. jan. 20. 16:14
 2/8 A kérdező kommentje:
13L
2017. jan. 20. 16:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit jelent ez cica?

SEMMIT

Menj oda hozzá,ha szeretnél valamit,ne várd hogy a sült galamb a szádba repüljön

15/f......

2017. jan. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendes vagy mondthatom!
2017. jan. 20. 16:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb. ilyen logika:

A szomszéd levelét ide dobta be a postás, akkor most a postás összeakar hozni a szomszédommal?

2017. jan. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Furák vagytok,válaszolók. Ez egy elég átlátszó trükknek tűnik,hogy "véletlenül" küld egy képet magáról.Persze lehetne véletlen,de úgy,hogy órán mosolyogni szokott rá,elég egyértelmű.Én is van mikor úgy próbálok jelezni egy lánynak,hogy mosolygok rá órán.Szóval kedves kérdező,szerintem tetszel a fiúnak. 16/F
2017. jan. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak tényleg véletlenül. Kérdezd meg, hogy miért szokott rád mosolyogni órákon. Lehet, hogy tetszel neki.
2017. jan. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy egy jókedvű fiú véletlen rányomott a "Küldés" gomra.

13/l

2017. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!