Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jelezzem a fiúnak h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem a fiúnak h szererlmes vok belé? Mosolygot rám órán ezzel jeleszte h bejövök neki? Nem szoktunk egyáltalán beszélgetni! Küldött 1képet messengeren, mondtam h miért küldte, azt mondta h nem nekem akarta! Bocsi, lehet h hosszú!

Figyelt kérdés

2017. jan. 21. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azért érdekes, hogy manapság így alakul ki a "szerelem" :D

Nem értem komolyan mondom az,hogy tetszik valaki az nem egyenlő azzal, hogy szerelmes vagy...még a fejem is megfájdult most.


Inkább menj oda hozzá aztán mond meg neki, hogy bejön neked, de ne vedd egyből férjül basszus :D

2017. jan. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
13L
2017. jan. 21. 13:40
 3/11 A kérdező kommentje:

Egy kicsit komolyabb válaszokat!

Előre is köszönöm!!

2017. jan. 21. 13:46
 4/11 anonim ***** válasza:
mosolyogj te is rá keresd a szemkontaktust.. aztán vagy lép vagy nem. ha nem akkor neked kell megtenni az első lépést. egy osztályban vagytok biztos lesz közös témátok!
2017. jan. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. jan. 21. 14:24
 6/11 The Devil Herself válasza:
61%

Ha feleannyira figyelnél a tanárra, mint az osztálytársaid baromságira, lehet 13 éves korodra már megtanultál volna helyesen fogalmazni.

Egyébként, ha annyira szeretnél "összejönni vele", hogy a ti szavaitokkal éljek, akkor legalább arra legyél képes, hogy ismerd meg közelebbről. Mondjuk hívd meg egy forró csokira a büfében azt dumálj vele a szünetben.

Komolyan katasztrofális, mennyire nem tudtok segíteni magatokon.

2017. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
utolsó.. gondolom 13 évesen te már az élet császára voltál! tanácsért jött nem ilyen aberált emberekre kiváncsi.. szar vagy
2017. jan. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Komolyabb válaszokat? NEKED?

13 évesen hetedikbe, Vas/Zala megyei Nyelvtan versenyen vettem részt, lehet az az oka, hogy kb. az első dolgom lenne leültetni, és átolvastatni veled a nyelvtan könyvet, talán egy kis helyesírási szótár sem ártana.

Ez a mai világ? A mai felszínes "szerelmek" kialakulása?

Nincs több reményem a generációmban.

Tanulj kérlek, én értem, hogy érettnek hiszed magad, vannak is érettek de te nem tartozol közéjük, akármennyire is annak hiszed magad.Az álomvilágból néha ki kell lépni a való világ sötét levegőjébe.Neked ideje lenne.

14/L

2017. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó engem az nem erdekel!kepzeld en helyesirasbol 6ban 1lettem!
2017. jan. 21. 19:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! Most akkor adsz masok velemenyere vagy nem? Tanacsokat varsz szerelem temaban de egy olyan ALAP tanacst meg nem fogadsz el hogy irj helyesen vagy probalj meg valasztekosabban beszelni. A kerdesedre valaszolva meg csak annyit tudok mondani hogy beszelgess vele. De 10000 meg 100000 ilyen kerdest talalsz meg a neten es ott is az osszed valasz az hogy beszelgess vele / hivd el meginni valamit vagy barmi ami eszedbe jut. 14/F
2017. jan. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!