Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miből érzem azt, hogy tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből érzem azt, hogy tetszem egy lánynak és nem csak barátként tekint rám? 17/f

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel sokat beszélgetek élőben és facebookon is. Többnyire én, de ő is rám szokott írni. Volt már, hogy megölelt, hozzámért. Amikor betegség után már jobban voltam, azt mondta, hogy örül, hogy végre jövök iskolába (egy suliba járunk). De ha jól tudom, ezek simán lehetnek barátság jelei is. Mik azok a jelek amikből biztosan kiderül, hogy bejövök neki? Előre is köszönöm a válaszokat :)

2017. jan. 24. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Én még nem látom annak a jelét hogy tetszel neki.

Jelek: Elpirul, megpróbál megérinteni, mélyen a szemedbe néz,kitágulnak a pupillái, lassabban sétál ha veled van, több ideig ölelget, feléd fordul a lába,stb...

2017. jan. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vaaagy nem mer a szemedbe nezni sokaig
2017. jan. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tooHandsome ***** válasza:
100%

Ezt a pupillatágulást istenem próbáljátok már ki egyszer! Rohadtul nem lehet észrevenni főleg ha sétáltok valahova a természetes árnyékok, fények, lámpák miatt.

Kérdező a legtökegyértelműbb ha néz téged sokat. A közeledbe akar férkőzni, keresi a társaságod, dobálja a haját, mosolyog sokat.

A ritkább -ez erre a csajra nem érvényes- eset amikor ehhez túl nagy az egója akkor meg csak távolról kelleti magát és látványosan nem nézne rád a világ minden kincséért sem, sőt esetleg ha tudja, hogy nézed akkor még más srácokkal jópofizik a kedvedért.

2017. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pl ránézel és éppen ő is téged nézett aztán elpirul és elfordul vagy rádmosolyog
2017. jan. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

" megpróbál megérinteni, mélyen a szemedbe néz"


Szerintem inkàbb pont az ellenkezője a jellemző általában.

2017. febr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha elkerget kapával akkor nem tetszel neki
2017. febr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!