Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most tetszem a lánynak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tetszem a lánynak vagy csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban (19), 4 éve egy középsuliba járunk. Előre bocsátom hogy nem tekintem magam jól kinéző srácnak (19), ő viszont (tényleg objektíven mondom) egészen korrekt. Szép. Nem az a hasraesős fajta,de szép.

Gyakorlatilag csak vele tudok mint csajjal folyamatosan beszélni. Bármilyen idiótaságról is akár. A lényeg hogy nincs kínos szünet, vagy egymás mellett bambulas. És többnyire akár mit mondok mosolyog. De tényleg minden második mondatnál mosolyog. Tudom hogy nincs barátja, ő is tudja hogy facér vagyok.

Nincs sok barátnője és hogy őszinte legyek nem is tudom volt e már barátja.


Viszont én sajnos kissé távolságtartó és talán külsőre rideg benyomást keltek és hogy őszinte legyek a külsőm miatt nem is tudom akarnék e bármit is.

Viszont vannak olyan jelek is hogy nincs semmi szándéka. Pl suli után ha egy felé megyünk (egy környéken lakunk) se szokott mindig velem jönni. Ő a barátnőivel utazik a buszon én ha nem megyek oda hozzájuk, ide se jön.

Meg őszintén csajok ha ti jól néznétek ki akarnátok bármit is egy szarul kinéző csávótól.

Hála égnek nem zugtam bele, de komolyan érdekel mi a véleményetek?


2015. nov. 12. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát kezdeményezz! Van még fél éved.
2015. nov. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Küldj privátban egy fotót, nem hiszem , h olyan csúnya lennél, de őszinte véleményt mondok, segítő szándékkal.

31N

2015. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem csúnya vagyok, csupán nem jóképű,

Magyarul ha osztályoznának akkor 3 ast kapnék:)

2015. nov. 12. 19:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ő jobban néz ki lányban, mint te fiúban, akkor nincs esélyed nála.
2015. nov. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!