Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha a legjobb barátom szakít a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a legjobb barátom szakít a barátnőjével és én összejövök a lánnyal, akkor szar alak vagyok?

Figyelt kérdés
Igen/Nem?
2017. jan. 26. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez amolyan íratlan szabály, hogy nem illik ilyet csinálni de ha megbeszéled a haveroddal és ő azt mondja, hogy oké akkor végül is miért ne. Bár én mindig igyekeztem távol tartani magamat ilyen szituktól mert ezer és ezer kínos dolog adódhat belőle és egy barát azért csak-csak barát, nem biztos, hogy érdemes elveszíteni egy ilyen hülyeség miatt...
2017. jan. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen az lennél, nem is kicsit :)
2017. jan. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen!

Nem is vagy igazi barát/ haver ha összejönnél a volt nőjével

2017. jan. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok hal van a tengerben, ne a barátodét kívánd meg
2017. jan. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!