Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legjobb módszer...

Melyik a legjobb módszer alakformázásra? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval nem vagyok kövér,sőt. 49 kg vagyok 15 éves 168cm magas,lámy. (nem tudom ez mennyire fontos adat). Milyen tornagyakorlatokat ajánlotok (fenék,comb,kar,has legkőképp) izmosítására? Milyen gyakran kellene tornáznom?Milyen étrendet kell kövessek? (kell-e egyáltalán ha nem akarok fogyni csak alakot formálni?). Néztem youtubeon de nemtudom mennyire hatásosak azok a gyakorlatok. Annyit még hozzátennék,hogy csak itthon tudnék tornázni.

2017. jan. 2. 12:48
 1/5 A kérdező kommentje:
lány*
2017. jan. 2. 12:50
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
A leggyorsabb módszer 160-na nekihajtani egy fának. Pillanatok alatt egészen átformál. Meg sem ismered magad.
2017. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
19%
Szia! Én is edzek, szóval remélem tudok adni neked pár tanácsot. ☺ Vegyük sorra. Ajánlom a BBG edzéstervet, ha most elkezded, akkor márciusra végzel is vele, garantáltan kockahasad lesz, ha kicsit odafigyelsz az étkezésre is! Ezt heti 3x kell csinálnod. Étrendben arra figyelj, hogy lehetőleg reggelire egyél szénhidrátot, mert még azt napközben elhasználhatod, estére ne. Kerüld a fehér kenyeret, fehér cukrot. Például a kávédba használj barna cukrot. Egyél sok fehérjét! Ez fontos az izmok növekedéséhez! Mondanám, hogy igyál fehérje shaket, de még neked nem muszáj. Jó reggeli ötlet a főtt tojás. Ehhez ehetsz puffasztott rizs/zabszeletet vagy extrudált kenyeret,korpovit kekszet. Tehát, igen, kicsit át kell alakítanod az étrended, be kell szerezned pár dolgot, de hidd el, jó lesz. Tízóraira az iskolába a fehér kenyeres parizeres szendvics helyett vihetsz zabkását, ez sokkal finomabb és mérföldekkel egészségesebb az elsőnél. Ne egyél egyszerre sokat, de ne is egyél egész nap, mert nem tud pihenni az emésztőrendszered. Ha ezeket betartod, februárra, márciusra látható lesz az eredmény. Ha van még kérdésed, itt vagy privátban írj. ☺
2017. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel nemhogy kövér, hanem inkább kórosan sovány vagy, nem kell semmilyen étrendet követned, próbálj egészségesen étkezni. Rubint réka, béres alexandra, péntek enikő utube videókkal nem tudsz mellényúlni az alap gyakorlatok vannak rajta, hatásosak.
2017. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Köszi a választ,de túl jó ahhoz,hogy elfogadjam :)

Második és harmadik: Köszönöm szépen,sokat segítettetek :)

2017. jan. 2. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!