Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem az egyik tanárom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az egyik tanáromba, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Pl

Amikor köszönöm neki, akkor mit kérdezzek még meg tole? Ami pl. A tananyaggal kapcsolatos vagy valami. Vagy mást.?



2017. jan. 26. 13:38
 1/10 A kérdező kommentje:
(8.-adikos vagyok)
2017. jan. 26. 13:39
 2/10 Girgoy ***** válasza:
80%
Semmit ne mondj neki! A tanárod nem fog Veled járni, csak Téged fognak cikizni az osztálytársaid. Hagyd, hogy elmúljon ez az érzés, majd találsz valakit, aki inkább Hozzád való. Jobb lesz úgy, hidd el. ;)
2017. jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Semmit! Majd elmúlik... Nagyon sok tinivel történik ez hogy a tanárba esik... Tök ciki lenne neki is, figyelj ha megtudná... Meg még gyerek vagy... szerinted mit tenne ha tudná hogy érzel?? Jól megmosolyogná annyi. Esetleg tök kényelmetlenül érezné magát...
2017. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, azzal tisztában vagy, hogy semmilyen intim kapcsolatot nem folytathat veled a tanárod.
2017. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne mondj neki semmit,úgyse lesz közöttetek semmi, úgyhogy fölösleges; osztálytársaid közül is csak a nagyon bizalmasaknak mondd el, akik nem kotyogják ki tutira, ne utalj rá a tanárnak semmilyen formában, nem jó, ha elterjed az iskolában, és rajtad fognak röhögni:D 14 évesen én is szerelmes voltam az egyik tanáromba:D
2017. jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Legfeljebb beszélgess vele, ha ettől jobb lesz. Pl. kérdezd meg, hogy van, vagy ilyen hétköznapi dolgot. De legyél tisztába vele, hogy ebből nem lehet semmi, és ha lenne is (amire nem sok esély van), lásd be, hogy természetellenes. Nem tudom, hány éves a tanár, de hogy egy tizennégy évessel összejöjjön, az beteges.

Én a középiskolai tanáromba szerettem bele 10-ben, tudom mit érzel. De tényleg jobban teszed, ha elfelejted.

2017. jan. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmit sem , felejtsd el mert nem lehetne belőle semmi még ha végzős lennél akkor sem mivel a diák - tanár kapcsolat peres ügyekkel végződik a legrosszabb dolog amit valaha átélhetsz + 8. Osztályban még a hormonjaid "rakoncátlanok " és lehet hogy egyik nap ez másik nap az tetszik és ez teljesen normális hidd el elfog múlni 😉
2017. márc. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És hogy de hidd hogy egy vén asszony irta a választ 15/L
2017. márc. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Szexi tanárnéni, szeretnék felelni. Megmutatni mit tudok. Ketten a sötétben egymásnak ölében, Így megbukni nem..."
2017. márc. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. :) Az lesz a legjobb, ha nem mondasz neki erről semmit. Arra gyanakszom, hogy anya/apakomplexusod van (attól függ milyen nemű vagy). A tanárod egy érett ember, aki foglalkozik veled valamilyen szinten, felnézel rá és érett felnőttként viselkedik. Neked pedig amiatt, hogy otthon ezt nem kaptad meg az illetékes szülődtől, hozzá kezdtél el kötődni. Nem mondom, hogy ez teljesen hétköznapi, de előfordul az ilyen. Ő valószínűleg semmit sem érez irántad. Ha pedig érezne is (de nem érez), akkor sem létesíthetne veled kapcsolatot. Elvesztené a munkáját, börtönbe kerülhetne, a szüleid kiborulnának és botrány lenne. Hamarosan elballagsz és másik iskolába mész. A nyáron sikerül majd elfelejtened a tanárodat. Azt javaslom erről ne beszélj senkinek. Még a barátaidnak sem, sose tudhatod, ki mondja el valakinek. A többiek ezért csúfolnának téged. Továbbá nézz sok tinisorozatot. Egy rahedli jóképű srác/csinos lány van bennük, hátha elterelik a gondolataid. Sok sikert kívánok, kitartást! :)
2017. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!