Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiú, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, mit csináljak? 15/L

Figyelt kérdés

Én egy kicsikét duci vagyok, viszont ő elég sovány, nem illünk össze, viszont nagyon tetszik.

Sokszor beszélgetünk, és néhány órán mellettem ül. Néha csak úgy hirtelen megfogja a kezem hogy mutasson rajta valamit, és nekem ilyenkor szinte kiugrik a szívem.

A barátságunkat nem akarom tönkre tenni, mert nagyon jófej és egy fontos barátomat veszteném el .:(

Mit tegyek? :(



2017. jan. 26. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

az én barátom mellettem eléggé pálcika, és kétszer elbújhatna mögöttem, szóval emiatt ne aggódj.


ha meg annyira nem vagytok közeli baráti kapcsolatba, akkor hidd el, nem "baráti" szándékkal fogoskatja a kezed. nem is azért, hogy mutasson valami érdekeset, hanem mert meg akar érinteni :)


nem kell feltétlenül szavakkal kimondani, szerintem az elején, mondjuk öleld meg amikor elbúcsúztok, dícsért meg a frizuráját, te is érj hozzá (lökd mg finoman a vállát, ha mondjuk valami vicceset mond). erre valszeg veheti a lapot, s ha te is bejössz neki, akkor egyenes az út. ha nem veszi, akkor sincs semmi elveszve, végső esetben őszintén bevallhatod neki a dolgot.

2017. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez aranyos :) Köszönöm szépen :)
2017. jan. 26. 20:40
 3/14 anonim válasza:

ne nagyon valld be nyiltan, az a mi resortunk hogy hízelegjünk szépszavakkal :)

ölelgesd, ha viszontölel puszilgasd, ha várja a puszit várd az alkalmat arra a csókra.

take it easy

2017. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nem is merném bevallani neki :D De megölelni se merem mert na..hát azért mégis csak egy fiú :D
2017. jan. 26. 21:10
 5/14 anonim ***** válasza:

jaj de édi :)

"csak egy fiú". hát a fiúkat kell megölelni!! :)

(első voltam)

2017. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
:3 annyira félek, hogyha szerintem megölelném mentek beborulnék az árokba :D
2017. jan. 26. 21:21
 7/14 anonim válasza:

akkor csak bökdösd és have fun. és ne egy nap alatt akarj csodát

ilyenkor sokszor közbevág a lassú felfogásunk, és kell egy konkrét hónap hogy leessen, hogy mi is a szitu :D:D

kitartást

írdmeg hogy ment

2017. jan. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Rendben. :) Köszönöm
2017. jan. 26. 22:10
 9/14 anonim ***** válasza:

Van valami fejlemény? :)

Drukkolok nektek :))

2017. febr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tegnap hiányzott a suliból a barátnőm és egész nap mellém ült *-* amúgy köszönöm :) ^^
2017. febr. 2. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!