Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vehetném észre hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném észre hogy a kiszemeltem szeret engem? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy fiú (Lány vagyok) Aki tetszik nekem.1 éve egy suliba járunk,és nem rég elkezdtünk beszélgetni.Nekem nagyon tetszik,és szerintem én is neki.Ezt mindössze annyiból gondolom,hogy mosolyog rám meg ilyenek.Néha csúnyán beszél,mint én és olyan a stílusa mint nekem.Sokat nevetünk,Stb....A fiú 3 évvel idősebb nálam.Van egy csocsó a sulinkban,éés osztálytársaimmal ott szoktunk játszani.Amikor egyedül vagyok,mindig odajön hozzám,és elkezdünk játszani.Szerintetek miből tudnám 100%-osra kideríteni hogy szeret-e engem?Ha lehet,nem olyan válaszokat kérek hogy;Ha mosolyog rád,ha nevet a vicceiden,hanem ilyen nehezebben észrevehetű kis apróságokat kérnék.Honnan tudhatom hogy szeret?

#szerelem #tipp #honnantudhatom
2017. jan. 28. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy elmondja neked, amikor megkérded. Ez a legnyilvánvalóbb és legbiztosabb.
2017. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 longlife ***** válasza:
Vagy onnan,hogy rákérdezés nélkül azt mondja.Szeretlek.(bár a ffi-ak ritkán mondják ki)
2017. jan. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ha szeret élméletileg kitágul a pupilája ha rádnéz
2017. jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönőm az eddigi válaszokat 😀😀😀😉Eddig nem túl sok dolog történt 😜😜
2017. febr. 8. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!