Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A "kiszemeltem" viszonozza az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "kiszemeltem" viszonozza az érzéseim, de nálam megváltozott valami. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Először is kezdjük ott, hogy lány vagyok. A legjobb barátnőmmel már 6 éve ismerjük egymást, és mindig is sok közös volt bennünk. Múltkor mindketten elmondtuk, hogy hogy érzünk, de még nem mondtuk ki, hogy együtt vagyunk. Nálam valami ebben a pár napban megváltozott valami, mintha nem akarnám (de közben mégis). Mitől rémülhettem meg?

2016. máj. 1. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Sokan csak addig vágynak a másikra, amíg elérhetetlen. Amint megkapják, már nem is annyira fontos.

Pár hétig velem is ez volt, mikor a lány, akiért egy éve oda és vissza voltam szerelmet vallott. Hirtelen mintha már nem is kellett volna.

De lecsengett. Nagyon szeretem őt, és kicsit mérges is vagyok magamra, hogy valaha megfordult olyan a fejemben, hogy mégsem kell. Hagyj egy kis időt, hogy leülepedjenek a dolgok.

2016. máj. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2016. máj. 1. 09:01
 3/3 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, tényleg igazad volt. Teljes mértékben ez történt velem :)
2016. jún. 20. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!