Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kérdésem azokhoz szól, akiknek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem azokhoz szól, akiknek szerelmet vallott a legjobb barátjuk, de ők nem viszonozták. Mit éreztetek, amikor bevallotta? És utána?

Figyelt kérdés
Barátok maradtatok? Hogy segítettetek neki abban, hogy túltegye magát rajtatok, ne szeressen titeket tovább, hanem keressen magának valaki mást, aki viszonozza? Úgy, hogy a barátságotok nem romlik meg.

2017. jan. 28. 16:57
 1/4 anonim válasza:

Szia! Mi barátok maradtunk, de a mi barásagunkban már csak poénként hangzil el a dolog, viszont fordult a kocka és úgy érzem, hogy most nekem tetszhet valami. Szóval, jól gondold át a lehetőségeidet! :D

Eröltetni meg nem tudod rá, hogy felejtsen el.. az se jó ha beszéltek ezek után, de az se ha nem. De ha tényleg olyan jó barátok vagytok akkor megoldható, de minden eset más, ezért nincs konkrét tanácsom. :D

De fel a fejjel!!!

2017. jan. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi még kavartunk is, es tinkre ment az egesz baratsag... Mert o csak kihasznalt...😢
2017. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint a #2-nél.
2017. jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szia! Az én helyzetem elég érdekes. Nem voltam szerelmes a barátomba, ő sok dolgom esett át épp (szerelmi csalódás), félreérthetően reagáltam (levélben). Furán viselkedett korábban is, hiába kértem, hogy üljünk le sörözni például, nem volt hajlandó, elterelte. Szóval a lelkének ápolása után felszívódott, majd hosszú hónapok után írt pár sort, hogy nem tud olyan barátom lenni, amilyennek szeretném. Azóta is értetlenül állok a dolog előtt. Ha nálad egyértelmű a szerelem a másik részéről, mondd el neki, te hogy látod a dolgot. Ha erős és valódi barátság, nem fogod elveszíteni. Ha illúzió és komoly barátság nem volt( mint nálunk), akkor jobb, hogy vége. Azt ne mondd, hogy keressen mást, mert még veled van elfoglalva. De kínáld fel, hogy ritkábban találkoztok. Ha valóban a barátod, tiszteled az érzéseit, teljesen nem hagyod magára, de illúzióban sem ringatod.
2017. jan. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!